Jump to content

[ ROMANIA EXPRESS ]


ProXy

Recommended Posts

//Edit!

 Firma RO EXPRESS s-a redeschis din stransa legatura a membrilor pentru aceasta comunitate! In prezent sunt cativa din fostii membrii a-i firmei care construieste imperiul ce a fost o data!

Forumul a ramas acelasi la adresa: www.ets2.ro

Adresa de TeamSpeak 3: ts.ets2.ro

Edited by GabrielMitu
Edit: 23.10.2016

 

ciori.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Tinem sa va anuntam ca Comunitatea RO Express revine din nou printre alte Comunitati Romanesti din Euro Truck Simulator Multiplayer dupa o durata de timp de un 1 - an de zile de absentie cu ajutorul unor membrii de inainte sa se opreasca din acctivitate si cu sustinatorii Comunitatii dorim sa redeschidem in ceva frumos si pe tot restul acctivitatii ETS 2 Multiplayer pt toti ce vor sa revina sau sa se alature acestei Comunitati va asteptam pe serverul de Team Speak 3 ts.ets2.ro sau pe Forum la adresa de www.ets2.ro Va garantam ca nu o sa va para rau ca ati ales aceasta Comunitate RO Express va asteapta                                     

                                                                     Drumuri bune din partea Comunitatii Virtuale de ETS 2 Multiplayer

                                                         

                                                                                                             RO Express

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Fiind unul dintre primi membri si unul dintre fondatori comunitati, chiar si daca am avut o lunga absenza, acuma ca am revenit am vazut foarte multe schimbari numai in bine, facem convaie organizate de 3 ori pe zi, plus altre convoaie, membri companiei lucreaza foarte mult, se ajuta intre ei si ajuta mult si pe cei noi veniti.  Urez BAFTA TUTUROR MEMBRILOR COMUNITATI si sa continuam tot mai BINE.

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.