Jump to content
lXPOl Tomi PL

Zabieranie pracowników

Recommended Posts

Witam serdecznie pisze do wszystkich nowych graczy,którzy poszukują firmy w świecie Euro track. Jako jeden z byłych pracowników Hard Group Transport, która jest co prawda na pierwszym miejscu w rankingu firm nie polecam tej firmy a przede wszystkim szefostwa firmy. Po odejściu z firmy razem z kilkoma osobami założyliśmy wspólną spółkę. Mam takie pytanie do was Czy jeśli w życiu realnym jak zmieniacie prace jakiś szef leci z pretensjami do obecnego Waszego pracodawcy z pretensjami, że zatrudnił was? Kolejna sytuacja jaką sprowokował  kierownik po zbanowaniu chłopaka ,którego zbanował po kilku tygodniach wysłał swojego pracownika, aby z powrotem go przekonał do powrotu. Moim zdaniem szefostwo firmy HGT ma coś nie tak w strukturach zarządzania, daje ludzi po to aby im namawiali byłych kierowców którzy odeszli. Ja rozumiem, że kolega Łukasz chce ratować firmę Hard Group Transport ale nie w taki sposób. Powiem tak, że miał fajna zgraną ekipę to dzięki swojemu zachowaniu stracił wielu naprawdę fajnych osób. Zachodzicie w głowę pewnie co było przyczyna takiego zachowania? Odpowiedz na na to pytanie jest prosta a brzmi ona tak, że kolega Łukasz chce sobie podporządkować sobie osób. Rozumiem że osoby które maja po 15-16 lat oki można takimi osobami sobie porządzić ale nie wszystkimi gdyż młodzież tez się buntuje. A tym bardziej starych dziadków, którzy maja po 40 lat kolega na team speaku podsłuchiwał i wg nie w porządku się zachował gdyż starym prykom za to ze jeździli sobie w 3-4 osoby na pokoju niżej i robili sobie zapisy dawał kary tzn robienie km na MP na eu 1 kilka tys km. Dlatego nie polecamy tej firmy. Szerokości i Przyczepności oraz gumowych drzew na wirtualnych szosach życzy firma XPO Logistik

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że ostatnio ciężko o dobrego kierowcę. Mi zostało już tylko opublikować informacje o firmie aczkolwiek na razie czekam, bo jest tylko "rakowych" driverów, że normalnie nóż w kieszeni się otwiera i po części rozumiem zachowanie ww. Łukasza. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie sprawy załatwiajcie sobie na privie, nic nie wnosi ten temat, po prostu wystaw opinię o firmie w odpowiednim dziale wraz z dowodami. ELO

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, [LTS] G R E N Z [PL] said:

Prawda jest taka, że ostatnio ciężko o dobrego kierowcę.

Nie wiesz co piszesz kolego. Jakoś nie miałem nawału ofert kiedy napisałem cv, a uwierz mi, jestem bardzo aktywny. Dołączyłem 4 dni temu do H&V i w tej chwili, w barwach tej firmy mam przejechane prawie 7000 km (wszystko na ładunkach WOT).

Edited by H&V I bazyliszek [PL]
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, [LTS] G R E N Z [PL] said:

Prawda jest taka, że ostatnio ciężko o dobrego kierowcę

To nie jest tak że ciężko o dobrego kierowcę. Powiedziałbym raczej że ciężko o dobrą firmę do której z wielką chęcią dołączy dobry kierowca. 

Dobra firma to nie taka która będzie się reklamować jak leci w każdym możliwym wątku z CV i brała kogokolwiek "z ulicy" z pozornymi wymaganiami (Które i tak są do uzgodnienia). Jeśli ktoś prowadzi dobrą firmę z miłą atmosferą i która prosperuje bez negatywnego echa to dobrzy kierowcy sami zaczną przychodzić. W takiej firmie nie uświadczysz dram które rozgrywają się na forum raz na jakiś czas bo jeden drugiemu grabki zabrał.

 

Zalecałbym wszystkim właścicielom firm o zastanowienie się najpierw nad sobą, nad swoją działalnością, a dopiero potem nad osobami które do was same przychodzą lub które same zapraszacie w swoje szeregi.

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprzedni post został ukryty, więc powinno to skłonić do refleksji. Każde oskarżenia, recenzje dotyczące firm lub kierowców prosimy popierać dowodami. ,,Pranie brudów,, i wzajemne spory prosimy załatwiać na pv. Już pomijam kwestie użytego języka, balansujacego na granicy obrażania. Proszę też na przyszłość o decyzje czy post jest ocena kierowcy czy firmy, gdyż mamy odpowiednie sekcje a ten post do żadnej nie pasuje. 

Daniellus_PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że @lXPOl Tomi PL musiał zrobić dwa wątki...

Chciałbym zaznaczyć (jak w poprzednim wątku) 3 rzeczy:

  1. Takie sprawy wyjaśniać proszę na PW z szefostwem HGT.
  2. Umieszczasz to w nowym wątku zamiast w odpowiednim wątku. (czytaj -> Dyskusja na temat firm)
  3. Prowokujesz do dyskusji, co może doprowadzić do wybuchu kłótni w tym wątku.
Jeśli utworzysz takowy wątek jeszcze raz, to możesz zostać za to ukarany.

Zamykam i przenoszę do Archiwum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...