Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Zabieranie pracowników


Recommended Posts

Witam serdecznie pisze do wszystkich nowych graczy,którzy poszukują firmy w świecie Euro track. Jako jeden z byłych pracowników Hard Group Transport, która jest co prawda na pierwszym miejscu w rankingu firm nie polecam tej firmy a przede wszystkim szefostwa firmy. Po odejściu z firmy razem z kilkoma osobami założyliśmy wspólną spółkę. Mam takie pytanie do was Czy jeśli w życiu realnym jak zmieniacie prace jakiś szef leci z pretensjami do obecnego Waszego pracodawcy z pretensjami, że zatrudnił was? Kolejna sytuacja jaką sprowokował  kierownik po zbanowaniu chłopaka ,którego zbanował po kilku tygodniach wysłał swojego pracownika, aby z powrotem go przekonał do powrotu. Moim zdaniem szefostwo firmy HGT ma coś nie tak w strukturach zarządzania, daje ludzi po to aby im namawiali byłych kierowców którzy odeszli. Ja rozumiem, że kolega Łukasz chce ratować firmę Hard Group Transport ale nie w taki sposób. Powiem tak, że miał fajna zgraną ekipę to dzięki swojemu zachowaniu stracił wielu naprawdę fajnych osób. Zachodzicie w głowę pewnie co było przyczyna takiego zachowania? Odpowiedz na na to pytanie jest prosta a brzmi ona tak, że kolega Łukasz chce sobie podporządkować sobie osób. Rozumiem że osoby które maja po 15-16 lat oki można takimi osobami sobie porządzić ale nie wszystkimi gdyż młodzież tez się buntuje. A tym bardziej starych dziadków, którzy maja po 40 lat kolega na team speaku podsłuchiwał i wg nie w porządku się zachował gdyż starym prykom za to ze jeździli sobie w 3-4 osoby na pokoju niżej i robili sobie zapisy dawał kary tzn robienie km na MP na eu 1 kilka tys km. Dlatego nie polecamy tej firmy. Szerokości i Przyczepności oraz gumowych drzew na wirtualnych szosach życzy firma XPO Logistik

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka, że ostatnio ciężko o dobrego kierowcę. Mi zostało już tylko opublikować informacje o firmie aczkolwiek na razie czekam, bo jest tylko "rakowych" driverów, że normalnie nóż w kieszeni się otwiera i po części rozumiem zachowanie ww. Łukasza. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, [LTS] G R E N Z [PL] said:

Prawda jest taka, że ostatnio ciężko o dobrego kierowcę.

Nie wiesz co piszesz kolego. Jakoś nie miałem nawału ofert kiedy napisałem cv, a uwierz mi, jestem bardzo aktywny. Dołączyłem 4 dni temu do H&V i w tej chwili, w barwach tej firmy mam przejechane prawie 7000 km (wszystko na ładunkach WOT).

Edited by H&V I bazyliszek [PL]
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [LTS] G R E N Z [PL] said:

Prawda jest taka, że ostatnio ciężko o dobrego kierowcę

To nie jest tak że ciężko o dobrego kierowcę. Powiedziałbym raczej że ciężko o dobrą firmę do której z wielką chęcią dołączy dobry kierowca. 

Dobra firma to nie taka która będzie się reklamować jak leci w każdym możliwym wątku z CV i brała kogokolwiek "z ulicy" z pozornymi wymaganiami (Które i tak są do uzgodnienia). Jeśli ktoś prowadzi dobrą firmę z miłą atmosferą i która prosperuje bez negatywnego echa to dobrzy kierowcy sami zaczną przychodzić. W takiej firmie nie uświadczysz dram które rozgrywają się na forum raz na jakiś czas bo jeden drugiemu grabki zabrał.

 

Zalecałbym wszystkim właścicielom firm o zastanowienie się najpierw nad sobą, nad swoją działalnością, a dopiero potem nad osobami które do was same przychodzą lub które same zapraszacie w swoje szeregi.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Poprzedni post został ukryty, więc powinno to skłonić do refleksji. Każde oskarżenia, recenzje dotyczące firm lub kierowców prosimy popierać dowodami. ,,Pranie brudów,, i wzajemne spory prosimy załatwiać na pv. Już pomijam kwestie użytego języka, balansujacego na granicy obrażania. Proszę też na przyszłość o decyzje czy post jest ocena kierowcy czy firmy, gdyż mamy odpowiednie sekcje a ten post do żadnej nie pasuje. 

Daniellus_PL

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że @lXPOl Tomi PL musiał zrobić dwa wątki...

Chciałbym zaznaczyć (jak w poprzednim wątku) 3 rzeczy:

  1. Takie sprawy wyjaśniać proszę na PW z szefostwem HGT.
  2. Umieszczasz to w nowym wątku zamiast w odpowiednim wątku. (czytaj -> Dyskusja na temat firm)
  3. Prowokujesz do dyskusji, co może doprowadzić do wybuchu kłótni w tym wątku.
Jeśli utworzysz takowy wątek jeszcze raz, to możesz zostać za to ukarany.

Zamykam i przenoszę do Archiwum.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.