Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle merhaba benim bu sorunum gerçekten can sıkmaya başladı.Geçen gün herifin biri otobanda bana girdi hızlıca ben yamuldum.Destek ekibini çağır dedim yükleme ekranı geldi ve öylece dona kaldı.Görev yöneticisini açtım euro truck simulator çalışmayı durdu yazıyor ve pc de de hiçbirşeye tıklayamıyorsunuz res atmak zorunda kalıyorsunuz.Bugünde gemi ile karşıya geçicektim enter a bastım yükleme ekrani geldi yine dondu.Herşeyi denedim ama olmadı.Sistemim iyi yani oyun içi kasma falan öyle bir derdim yok ama bu donmalar beni öldürecek.Sadece mp deyken yapmıyor normal de de yapıyor.Önceden böyle birşey yoktu gerçekten.Lütfen cevap atın.

/moved to Turkish Disucssion's Help & Support section.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Merhaba @moonwalkerjackson; Başta Grafik Kartı'nız olmak üzere Driver(Sürücü)'lerinizi güncelledinizmi ? Kullandığınız save'yi değiştirmeyi deneyin, kullanmadığınız fazla garaj, çekici, işçi'leriniz varsa çıkartın. Ayrıca aşağıda verdiğim rehber'i yaparsanız siyah ekran ve donma sorununuzu çözücektir. İyi Forumlar.

Merhaba @moonwalkerjackson

İlk olarak kendi profilinizi kullandığınızdan emin olun çünkü internetten farklı profiller indirip kullanmanız durumunda oyun optimizasyon sorunu yaşıyor tabi bu sadece 1 defa oluyor ama baya bi uzun sürüyor.

Tek çözüm sadece beklemek otomatik olarak optimizasyon tamamlandığında oyununuz devam edecektir.

Ve bidaha böyle bir hata ile karşılaşmayacaksınız ama tam olarak optimizasyonun yani oyunun donma sürecinin bitmesini bekleyin.

Saygılar.

Merhaba @moonwalkerjackson 

1)Oyuna girip konsolu açın. Konsol açıldıktan sonra g_force_economy_reset 1 komutunu yazarak ekonomiyi resetleyin.

2)Komutu girdikten sonra,konsolu kapatıp oyunu kapatın.
3)Oyuna girince karşınıza uyarı çıkarsa ona tamam diyip kapatın.Sür diyerek oyuna girin.
4)Oyuna girince konsolu açıp g_force_economy_reset 0 tekrar değiştirin.

5)Oyuna girince F3 menüsünden oyun saatini kontrol edin. Kontrol ettikten sonra konsolu açarak g_set_time komutunu yazın. Komutu yazdıktan sonra şu anki oyun saatinden 1 saat fazla olacak şekilde yazmalısınız. Yani şu an oyun saati 20.00 ise konsola g_set_time 21.00 yazın.

6)Saati ileri aldıktan sonra servise ışınlanın. 

Muhtemelen sorun çözülecektir.İyi Oyunlar

On 7/7/2017 at 9:34 PM, moonwalkerjackson said:

Arkadaşlar öncelikle merhaba benim bu sorunum gerçekten can sıkmaya başladı.Geçen gün herifin biri otobanda bana girdi hızlıca ben yamuldum.Destek ekibini çağır dedim yükleme ekranı geldi ve öylece dona kaldı.Görev yöneticisini açtım euro truck simulator çalışmayı durdu yazıyor ve pc de de hiçbirşeye tıklayamıyorsunuz res atmak zorunda kalıyorsunuz.Bugünde gemi ile karşıya geçicektim enter a bastım yükleme ekrani geldi yine dondu.Herşeyi denedim ama olmadı.Sistemim iyi yani oyun içi kasma falan öyle bir derdim yok ama bu donmalar beni öldürecek.Sadece mp deyken yapmıyor normal de de yapıyor.Önceden böyle birşey yoktu gerçekten.Lütfen cevap atın.

@RecklessDriver çok sağol yaptım adım adım herşeyi oldu :D
birde birşey sorucam.Euro 2 serverında hız sınırı yok diyolar ama ben tır sürerken 90 hız sınırı oluyo, normal araba sürerken hız sınırı olmuyor bu sorun benden mi kaynaklıdır yoksa server böyle mi.Ayarlarda hız sınırı kapalı açmadım hiç

1 hour ago, moonwalkerjackson said:

@RecklessDriver çok sağol yaptım adım adım herşeyi oldu :D
birde birşey sorucam.Euro 2 serverında hız sınırı yok diyolar ama ben tır sürerken 90 hız sınırı oluyo, normal araba sürerken hız sınırı olmuyor bu sorun benden mi kaynaklıdır yoksa server böyle mi.Ayarlarda hız sınırı kapalı açmadım hiç

Aldığınız yükün World of Trucks yükü olmadığından emin olunuz.

@moonwalkerjackson

^^ World of truck işlerinde hız sınırı 90 km/h dir. Serbest çalış butonuna basarak istediğiniz gibi işler alabilir hız sınırına yakalanmazsınız.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

15 minutes ago, moonwalkerjackson said:

Şimdi baktımda hani mpde skoda markalı normal araba varya onu seçince serbest çalışma ve tek seferlik işler gözüküyo ama normal bir tır seçiyorum ama serbest çalışma falan hiçbirşey gözükmüyor sadece world of truck var.Ne yapmam gerek

İş sorunu için bunu deneyin:

TIRCI

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.