Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Zapis dema z naszej rozgrywki pod jednym przyciskiem


elot360PL

Recommended Posts

Nazwa sugestii: Zapis dema z naszej rozgrywki pod jednym przyciskiem

Opis sugestii: Po ostatniej aktualizacji doszła ciekawa opcja do systemu reportów, reportowanemu graczowi nagrywa się demko do którego wgląd mają administratorzy, nawet do dwóch minut (Jak dobrze pamiętam) przed zreportowaniem gracza. Opcja bardzo fajna i pewnie wielu graczy jest z tego zadowolonych, teoretycznie jazda z włączonym nagrywaniem nie jest konieczna, a sprawiedliwości staje się zadość. No cóż, od kilku dni kiedy sprawdzam ten bajer wszyscy których zreportowałem dalej jeżdżą bez żadnych konsekwencji. Nie dziwie się, w końcu natłok tych "nowych" reportów pewnie przytłacza administracje, a ja mam po prostu pecha że moje reporty nie są brane pod uwagę. Trudno, zdarza się.

No ale zapaliła mi się lampka. Skoro da się sprawić żeby komuś nagrywała się jego gra, to dlaczego by nie zrobić żeby nam po wciśnięciu guzika także nagrywało się demo. Takie że zapisuje się 2 minuty wstecz od wciśnięcia i do dwóch minut po wciśnięciu. Skoro w dokumentach od multiplayera jesteśmy w stanie magazynować logi z czatu, zrespawnowanych pojazdów i pracy klienta to czemu by nie sprawić by te dema zapisywały nam się w osobnym folderze w jakimś tam formacie który byłby akceptowalny przez większość?

Przykładowe obrazki: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Myślę że ta opcja byłaby najlepsza dla osób które mają do wyboru albo grać, albo nagrywać ale nigdy obie czynności jednocześnie, po prostu sprzęt nie pozwala. To tak najprościej podsumowując sens tej sugestii.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@H&V I elot360PL

Quote

Aby rozpocząć korzystanie z funkcji GeForce ShadowPlay, niezbędny jest układ GPU do koputerów typu desktop GeForce GTX 650 lub lepszy,

 Tu masz odpowiedź 

  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

uwazam za pomysl zbedny, po 1 demo nagrywa sie do 10 minut dla administracji, 

zainstalowanie takiej opcji w grze, o ktorej ty tu piszesz, obciazyla by serwer gry, rownie dobrze mozesz sobie sam zainstalowac nagrywarke

masz nagrywarki ktore sa przystosowane do gier, nie obciazaja zbytnio, np: action- ja tego teraz uzywam, i wklejam filmik automatycznie na YT, i link do filmiku wysylam na stronie glownej jako report, i wyobraz sobie ze kazdy bana dostal....

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 14.8.2017 at 0:20 AM, Kondziur said:

Raczej nie zawsze można samemu włączyć nagrywanie

 

niby jakim cudem ?

ustawiasz klawisz do rozpoczecia nagrywania filmu i ten sam przypisujesz do jego zakonczenia, 

ja tak mam  i jak widze ze szybko sie zbliza gracz do mnie to wciskam przycisk i zaczynam nagrywac, jak nic sie nie stanie to po zakonczeniu zlecenia wchodze w moje video i kasuje nagranie, a jak dojdzie do kolizji to wysylam przez strone glowna jako report.

wszystko mozna tylko trzeba chciec - kiedys moderator mi takie cos napisal, i zapamietalem to sobie, i wiesz co ? to naprawde dziala.

Link to comment
Share on other sites

Ja to bym nazwał funkcję "wideorejestratora".

 

Część stosowanych wideorejestratorów w samochodach mają funkcję zapisania ostatniego momentu od chwili wciśnięcia przycisku. Podobnie mogło to by być w modyfikacji multiplayer. Na dysku gracza zapisuje się rozrywkę, w momencie użycia narzędzia reportowania graczy, materiał z ostatniej minuty rozrywki przesyłany jest do administracji (bitrate dopasowany tak, aby maksymalnie nagranie ważyło 50 MB + było czytelne).

Po wyłączeniu gry wszystkie dane kasuje się z dysku.

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

Jakby nie patrzeć, to o co wnioskuje elot istnieje w programie Plays.tv. To bardzo dobry program do nagrywania, który nie je fpsów. Nie nagrywa jakoś super jakości, ale widać, ze ktoś w kogoś wjechał nawet przy pewnym oddaleniu. Można nagrywać bez limitu czasowego, a konkretny fragment jednym przyciskiem możemy zapisać (ile sekund zapisze to nie wiem, bo nie testowałem go). Jedyny minus programu, to brak możliwości szybkiego zakończenia i rozpoczęcia nagrywania (czyli na landówce śmierci najlepiej nagrywać ciągłość) i słaba współpraca ze steamem z poziomu gry. Potrafi się zbuntować i odmówić resetu nagrywania.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [EKARD] bazyliszek [PL] said:

Jakby nie patrzeć, to o co wnioskuje elot istnieje w programie Plays.tv. To bardzo dobry program do nagrywania, który nie je fpsów. Nie nagrywa jakoś super jakości, ale widać, ze ktoś w kogoś wjechał nawet przy pewnym oddaleniu. Można nagrywać bez limitu czasowego, a konkretny fragment jednym przyciskiem możemy zapisać (ile sekund zapisze to nie wiem, bo nie testowałem go). Jedyny minus programu, to brak możliwości szybkiego zakończenia i rozpoczęcia nagrywania (czyli na landówce śmierci najlepiej nagrywać ciągłość) i słaba współpraca ze steamem z poziomu gry. Potrafi się zbuntować i odmówić resetu nagrywania.

Nie lepiej Ci używać Nvidi?

Link to comment
Share on other sites

My nie mamy do wglądu nagrania całej gry czy jakoś tak, tylko mamy możliwość odtworzenia kordów danej ciężarówki do dwóch minut wstecz i wszystkich ciężarówek które były obok. Całość musimy sami dalej nagrywać aby zapisać to na dysku. Jeżeli zapiszemy dane u Ciebie na dysku, to będą to zwykłe kordy z których Ty nic nie zrozumiesz i nie będziesz miał ich jak odtworzyć. Jeżeli chcesz coś co nagrywa ciągle ale nie zapisuje się na dysku do póki nie przyciśniesz przycisku, to używaj shadowplay który oferuje Ci możliwość zapisania nagrania tylko np. 1 minuty wstecz. 

 

Sugestia odrzucona.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.