Jump to content
onurornek1225

Oyun İçi Kayıt

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba yeni rapor sistemi çok güzel oldu fakat report ettiğimiz kişinin videosuna bakılmayınca sanırım bi süre sonra bize otomatik mesaj gönderiliyor. İnternet sitesinden reportlayın gibi.

Elimde kanıt olabilmesi için video kaydı almam gerek. Önerebileceğiniz kayıt programları var mı?

Ve oyun içindeki yeni report sistemini adminler oyuna girmedende yapabilecekleri bi sistem yapılsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Guest GoodByeTruckers

playstv veya obs.

Merhaba, 

Plays.tv programını öneriyorum. Oyun içinde FPS düşüklüğü yapmıyor. Ben kullanıyorum çok memnunum. 

Adminler hakkında Tavsiyen içinde; 

Bu tür durumlar için lütfen https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/8-suggestions/ adresinden bir konu oluşturunuz. (İngilizce)

Ayrıca Suggestions bölümünde bir formata uymanız gerektiğini unutmayınız.

• Upvote 1

Merhaba @onurornek1225; AMD Veya Nvidia tabanlı ekran kartı'nız varsa youtube ile uğraşmak istemiyorsanız "Plays.TV" yi öneriyorum, kendisine ait video paylaşım platformu var ve kayıt ettiğiniz video'ları program içinden editleme ve kırpma imkânı sunuyor. Nvidia tabanlı ekran kartınız varsa "GeForce Experience ShadowPlay" sizin için daha optimizeli bir program olucaktır. Oyun dışı TruckersMP'nin sitesinden Admin'ler rapor'lara bakabiliyorlar. İyi Forumlar. 

• Upvote 1

Merhaba @onurornek1225

İlk olarak eğer AMD ekran kartın var ise hiçbirini indirmene gerek yok Amd Relive  kullanabilirsin sürücüleri güncellediğinde indirmek isteyip istemediğini soruyor indirme esnasında.

Ayrıca playstv önerenlere şaşırıyorum sadece bendemi bilmiyorum ama uzun süre kullandıktan sonra hangi oyun olursa olsun oyunun grafik ayarını bozuyor sisteme daha fazla yük bindiriyor

tabi bu durumda oyun kasıyor pc ısınıyor sistem yavaşlıyor.

Nvidia kullanıyorsan Shadowplay

AMD kullanıyorsan Relive veya OBS

• Upvote 1

Guest Brave V.I.P [TR/EN]

OBS veya plays Tv fps düşüklüğü yapmıyor :)

İyi forumlar 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...