Jump to content

Oyun İçi Kayıt

Guest

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba yeni rapor sistemi çok güzel oldu fakat report ettiğimiz kişinin videosuna bakılmayınca sanırım bi süre sonra bize otomatik mesaj gönderiliyor. İnternet sitesinden reportlayın gibi.

Elimde kanıt olabilmesi için video kaydı almam gerek. Önerebileceğiniz kayıt programları var mı?

Ve oyun içindeki yeni report sistemini adminler oyuna girmedende yapabilecekleri bi sistem yapılsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

/moved to Turkish Disucssion's Help & Support section.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Merhaba, 

Plays.tv programını öneriyorum. Oyun içinde FPS düşüklüğü yapmıyor. Ben kullanıyorum çok memnunum. 

Adminler hakkında Tavsiyen içinde; 

Bu tür durumlar için lütfen https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/8-suggestions/ adresinden bir konu oluşturunuz. (İngilizce)

Ayrıca Suggestions bölümünde bir formata uymanız gerektiğini unutmayınız.

Merhaba @onurornek1225; AMD Veya Nvidia tabanlı ekran kartı'nız varsa youtube ile uğraşmak istemiyorsanız "Plays.TV" yi öneriyorum, kendisine ait video paylaşım platformu var ve kayıt ettiğiniz video'ları program içinden editleme ve kırpma imkânı sunuyor. Nvidia tabanlı ekran kartınız varsa "GeForce Experience ShadowPlay" sizin için daha optimizeli bir program olucaktır. Oyun dışı TruckersMP'nin sitesinden Admin'ler rapor'lara bakabiliyorlar. İyi Forumlar. 

leptop ve win 10 ise xbox kullanmanı tavisye ederim fps düşürmüyor birde render işlerde kolay yapılıyor ben kullanıyordum çokda kullanışlı @onurornek1225

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Merhaba @onurornek1225

İlk olarak eğer AMD ekran kartın var ise hiçbirini indirmene gerek yok Amd Relive  kullanabilirsin sürücüleri güncellediğinde indirmek isteyip istemediğini soruyor indirme esnasında.

Ayrıca playstv önerenlere şaşırıyorum sadece bendemi bilmiyorum ama uzun süre kullandıktan sonra hangi oyun olursa olsun oyunun grafik ayarını bozuyor sisteme daha fazla yük bindiriyor

tabi bu durumda oyun kasıyor pc ısınıyor sistem yavaşlıyor.

Nvidia kullanıyorsan Shadowplay

AMD kullanıyorsan Relive veya OBS

Nvidia GeForce Experience uygulamasını güncelledim ve ShadowPlayı denedim mükemmel çalışıyor. Son 5 dk. kaydetme özelliği hoşuma gitti.

Desktop07.09.2017-15.23.51.01.png

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.