Jump to content

Recommended Posts

Witam mam problem z zleceniami. Mianowicie moja gra ich po prostu nie widzi żadnych zleceń. Po resecie ekonomi nie rynek przesyłek się pojawia natomiast zakładka zlecenia jest wciąż pusta gdzie mój kolega ma tam pełno przesyłek będąc na tym samym poziomie gry. Nie wiem co z tym zrobić a to odbiera całą przyjemność z gry :(. Nie posiadam żadnych modów ani DLC, reainstal oraz sprawdzenie spójności plików nic nie pomaga... POMOCY !!!

20170707130623_1.jpg

20170707130801_1.jpg

20170707130822_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gra znajduje zlecenia WOT tylko na obszarze zaznaczonym kołem wokół twojej pozycji na mapie, może po prostu na danym obszarze nie ma tych zleceń, ale nadal to dziwne, bo u mnie jeśli na takim małym okręgu nie ma szuka na większym (tak mi się wydaje). Możliwe, że jest jakiś problem z połączeniem z WOT odłącz może konto i połącz ponownie, może nie aktywowałeś konta na stronie, spróbuj się tam zalogować.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, arusf2011 [PL/EN] said:

Czy masz połączonego WoTa z profilem?

Oczywiście że tak :/

 

4 hours ago, [PL]TJWW_Ogon said:

Gra znajduje zlecenia WOT tylko na obszarze zaznaczonym kołem wokół twojej pozycji na mapie, może po prostu na danym obszarze nie ma tych zleceń, ale nadal to dziwne, bo u mnie jeśli na takim małym okręgu nie ma szuka na większym (tak mi się wydaje). Możliwe, że jest jakiś problem z połączeniem z WOT odłącz może konto i połącz ponownie, może nie aktywowałeś konta na stronie, spróbuj się tam zalogować.

na stronie logowałem się nie raz bo nawet zmieniałem tablice rejestracyjne więc aktywne konto raczej mam. Gram z kolega który stoi tuz obok mnie i on te zlecenia ma a ja nie mam lub mam jakieś jedno ubogie :P nie wiem co jest ..

 

Link to comment
Share on other sites

w tym momencie gram z kolega i jesteśmy na tych samych poziomach i mammy te same umiejętności, wszystko identycznie... on ma 3 listy zamówień a ja albo nic albo 3 zamówienia i to jeszcze z innych miast oddalonych o kilkaset km...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, PawcioV6 said:

g_force_economy_reset 1 

wpisujesz to w console wychodzisz z profilu na którym grasz, wchodzisz znów. Masz zlecenia :D

czytaj to co było wcześniej pisane proszę... pisałem że reset ekonomi był robiony ale to chwilowe rozwiazanie i tylkona rynek pracy a to o co mi najbardziej chodzi mianowicie o zamówienia nie pomaga :)

 

Link to comment
Share on other sites

Problem ze zleceniami jest dość powszechny i nie ma na niego dobrego sposobu. Prawdą jest, że posiadając jeden z początkowych profili to ten problem będzie występował częściej, dlatego polecam zaopatrzyć się np. w zapis gry przygotowany pod multiplayer, który ma wypracowany już pewien poziom, który nie będzie powodował każdorazowo utraty zleceń.

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/43154-truckersmp-profil-dla-początkującego/

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.