Jump to content

Kolizje celowe- administracja


Dawcio 1985

Recommended Posts

dnia 06.07.2017- czyli wczoraj, dwa razy mialem wypadek na autostradzie, bo pajac jechal pod prad(2824 lordstajyer ) i nie zdarzylem wychamowac, tak we mnie przywalil, ze wyladowalem pod autostrada, na dachu, Kliknolem tab, prawy przycisk myszki, jego nik, i ramming zaznaczylem oraz jazde pod prad.

po kilku minutach admin odpisal mi ze nic sie nie stalo, ze nie bylo zadnej akcji z udzialem tego pojazdu.

nastepnym razem, na skrzyzowaniu, swiatla nie dzialaly, i jechalem powoli bo wodzialem pojazd zblizajacy sie szybko po mojej prawej, i tez zatrzymalem sie a ten we mnie wjechal, nie wiem jakim cudem.

zreportowalem go i znowu dostalem odpowiedz od amina ze nie bylo zadnego udzialu z tym pojazdem, i ze jak czuje sie poszkodowany mam to na stronie glownej zglosic.

moje pytanie po co sa ci admini jak gowno robia ?

skoro zglaszam skarge to moga sprawdzic kiedy zostala skarga zgloszona i czy ten gracz cos zrobil czy tez nie. a skoro im sie nie chce i odpisuja kazdemu ze nic sie nie stalo, i odsylaja do strony glwnej, to powinno sie ich wywalic bo nie ma sensu aby admini nadal jaka kolwiek funkcje tam pelnili, skoro pozwalaja na celowe kolizje i wkurwianie sie graczy.

tak samo konwojem jechalismy wczoraj i skody w poprzeg staly i nie moglismy przejechac po autostradzie bo zablokowai ja , admini palcem nie kiwneli, po co oni do cholery tam siedza, skoro pracowac im sie nie chce nawet.

wszystko bylo po godzinie 21:20 czasu realnego

Link to comment
Share on other sites

Admini mają dostęp do dema, jednakże to nie oznacza, że nie możesz nagrywać rozgrywki.

Polecam to zrobić, gdyż łatwiej wtedy znaleźć, co się wydarzyło.

Pamiętaj, że w demie są widoczne ostatnie 2min, a reportów w grze jest dużo i nie wszystkie są sprawdzane.


Ze względu na Twoje nieodpowiednie zachowanie, zamykam i przenoszę do Archiwum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.