Jump to content

TÜRK ADMIN SAYISI YETERSİZ

TiTITANIUM

Recommended Posts

Türk admin sayısı artsın demişsiniz de bırak adminliği support olabilmek için aranan gereksinimleri karşılayan kaç kişi var? Tamam Türk oyuncu çok ama malesef (belki tam karşılayan bir tabir değildir) Türk kalifiye oyuncu yüzdesel olarak çok düşük. "Kalifiye"den kastettiğim oyunu düzgün oynayabilen ve en az TMP'nin istediği şartları sağlayabilen kişiler. Eleman diyor "Türk support alımı yapıyor ama neden İngilizce şartı var?", e be kardeşim dumanla mı anlaşacaksın adamlarla? Bu nedenlerle boşver olmasın, yeni rapor sistemi bir süre sonra meyvelerini vermeye başlayacaktır.

7 hours ago, BombZ [Ulas] said:

@FuReS[TR] ^^ Oyun içi Yöneticiler Ayrım yapmazlar Cezalık bir durum yoksa Ceza vermez buna ayrım denmez ve web sitesine attığınız raporları video olarak atmanızı tavsiye ederim.

Saygılarımla 

BombZ

Attığım videolarda hile barizken banlık bir durum yok diyor bir admin. Tekrar raporladığımda baska bir admin aynı delillerden dolayı banlanmış zaten diyor. Nedir bunun izahı. Millet çakal da biz keriz miyiz ayıptır söylemesi?

2 hours ago, FuReS[TR] ^^ said:

Attığım videolarda hile barizken banlık bir durum yok diyor bir admin. Tekrar raporladığımda baska bir admin aynı delillerden dolayı banlanmış zaten diyor. Nedir bunun izahı. Millet çakal da biz keriz miyiz ayıptır söylemesi?

Hileyi chat cb abuse diye raporlarsan bende ufacık telefon ekrani ile chat okur cb'de de küfür olmayınca reddederim, rapor sebebini yanlış seçtiysen not yazmak zor değil, rapor seçenekleri boşa koyulmadı, ek olarak mesaj atmak da zor değil aynı hatayı 2. Defa yapmışsın böyle onlarca rapor olunca rapor sisteminin şişmesi doğal konuya canlı örnek olsun bu da, adamı banladım bir dahakine dikkatli ol ne sen ne de biz uğraşalım. 

59 minutes ago, 0zgur said:

Hileyi chat cb abuse diye raporlarsan bende ufacık telefon ekrani ile chat okur cb'de de küfür olmayınca reddederim, rapor sebebini yanlış seçtiysen not yazmak zor değil, rapor seçenekleri boşa koyulmadı, ek olarak mesaj atmak da zor değil aynı hatayı 2. Defa yapmışsın böyle onlarca rapor olunca rapor sisteminin şişmesi doğal konuya canlı örnek olsun bu da, adamı banladım bir dahakine dikkatli ol ne sen ne de biz uğraşalım. 

Sen ufacık telefon ekranı dedigin günümüz telefonlarından bahsedip chati okuyup hileyi görmezken ben de chat'i cheat diye okuyorum. Madem banladın benim raporumun sonucunu değiştiremiyor musun? Kaldı ki banlanmış bir adamın ss'ini gönderdiğimde yabancı adminlerden cezasına eklendi gibi cevaplar alırken senden zaten banlı cevabını alıyorum. Bu adam küfürden ban yesin ben de hile videosunu yollayayım küfürden ban yemiş diye hile videosunu red mi ediyorsun?

@0zgur has given the reply to you about it.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.