Jump to content

TÜRK ADMIN SAYISI YETERSİZ

TiTITANIUM

Recommended Posts

Sevgili Truckersmp Türk kullanıcıları,

Truckersmp internet sitesinde, Türkçe olarak yapılan raporlara maalesef ki Türk adminler anın da müdahale edemiyor.

Adminlerin özel hayatı olduğunu, sorumlulukları olduğunu ben ve diğer mağdur kullanıcılar biliyor fakat Türk admin sayısının artması ile bu durumun çözüleceği kanaatindeyim. 

Şuan ki admin sayısı, Türk kullanıcı sayı ortalamasının çok çok altında kalmış durumda. 

Online modun yarısından fazlasını neredeyse Türk kullanıcılar oluşturuyor. 

Lütfen forum yöneticileri ve Türk oyun adminlerinin bu durumu üst yönetime bildirmesini rica ediyorum. 

Sizde mağdur olmayın, bizde olmayalım. 

Kerem. 

• Upvote 2

Merhaba @Kerem / 18TruckersMP'ye gönderilen raporların sayısı 24 saat'de ortalama 1000-1500 artıyor. Oyun içi ve oyun dışı adminler kişisel kendi plan ve sorumluluklarını yerine getiriyor ve bunu yaptığınız açıklama da sizde belirtmişsiniz lâkin, anında müdahele etme olayı adminler'in aktifliği ve rapor'ları kontrol etmedeki sıraya göre değişebilir. Üst yönetimle ingilizce şâhsi olarak özel mesaj oluşturmak için; "[email protected]" adresine mail atabilirsiniz. İyi Forumlar. 

Sıkıntı admin sayısında değil oyuncularda geçen 2 admin duisburg'u açamadık, tek tek çıkın diyoruz dinleyen yok, bir c-d yolu olayı  çıktı adam trafikten şikayet ediyor ama ısrarla gidiyor sırf o yolda 1 kişiyi 10 kişi raporladığı için web rapor sistemi şişiyor.

On 07.07.2017 at 11:22 AM, 0zgur said:

Sıkıntı admin sayısında değil oyuncularda geçen 2 admin duisburg'u açamadık, tek tek çıkın diyoruz dinleyen yok, bir c-d yolu olayı  çıktı adam trafikten şikayet ediyor ama ısrarla gidiyor sırf o yolda 1 kişiyi 10 kişi raporladığı için web rapor sistemi şişiyor.

2admin Duisburg'u Açamadık dedinya oraya 5 tane daha gırse acılmaz :) 

Türk admin veya yabancı admin aynı işi yapıyor ikiside gördüğü trolü banlıyor ve 30 40 tane admin var. Sıkıntı steamde oyunu 9₺ yapıyor insanlar hesap alıyor çoğaltıyor banlandıkça farklı hesaba girip trollüklerine devam ediyorlar. :D

Küfür iyi bişe değil ama küfür edenlerin ssini alıp raporlamayın bence neden diye sorcaksanız dc yolunda küfür eden çok o küfürü gören 100 kişiden 99u raporluyor zaten, sistemdeki adminlerde o küfür sslerine vakit ayırdıklarından diğer videolu kanıtlara bakması uzun sürüyor :) 

Saygılarımla 

Uygar Öztemur

Merhaba,

Bence oyuncu / admin oranına göre Türk admin sayısı gerçekten yerlerde. Raporlar vs. bir yana Türk admin resmen yok gerçekten. Oyunun %70'lik bir bölümünü Türk'ler oluşturuyor. Bence kesinlikle üst yetkililer (Developers, Com. Managers) bu konuya bir el atıp Türk adminler almalı. Eminim ki aramızda bu işi yapabilecek çok seviyeli ve bu işin bilincinde olan insanlar vardır. Düşüncelerim bunlar okuduğunuz için teşekkürler.

Saygılarımla.

Konunun sonucundan çıkarmamız gereken sanırım,

Benim gibi düşünen bir taraf olduğu ve benim gibi düşünmeyip oyuncuların daha çok bilinçlenmesi gerektiği yönünde. 

Yorumlarınız için teşekkür ederim. 

Konuyu üst yönetime taşıyıp onlarla da görüşmek istiyorum. 

Tekrardan teşekkürler. İyi oyunlar herkese..

Kerem. 

Hayır.Çoğu oyuncu kuralsız ve trafik kuralları'nı ihlal ediyor.

Ve kavşaklar'da veya 4 yol ağzın'da Çok aceleci davranıyor oysaki sabırlı olunması gerek.

Herkes sabırlı olsa sıkıntı olmaz.Simülasyon oyunu bu yani gerçek'te gibi olması gerekir

Mesela siz trafikte araç kullanırken veya araç ile giderken çimlerden veya diğer araçlara çarpıyormusunuz hayır o zaman bu oyunda'da gerçekte yaptığınız gibi davranın ve sürün.

:tmp::troll:

• 2 weeks later...

Bazen YouTube veya Playstv'de rapor videolarına bakıyorum.Kimseyi engellemediği halde yol kenarında duranı blockingden raporluyor, fotoğrafla ramming kanıtı gönderen var.Bu ve bunun gibi raporlar yüzünden rapor sistemi şişiyor.Işıkta dururken arkadan ufacık dokundu diye kıyameti koparıp raporlayan var.D-C yolunda akşama kadar yol kenarında durup admincilik oynayanlar da cabası..

Yeni rapor sistemi bunun önlenmesi için getirildi.Biraz vakit alacak ama 2-3ay sonra rapor sistemini şişirmiş olan kişiler, yeni rapor gönderemeyecek.Bu sayede gönderilen raporlar daha kısa sürede sonuca ulaşacak.

Edited by RaichuTR

Türk admin sayısı az demek yerine, arıza oyuncu sayısı çok demek daha doğru bir ifade şekli olur. SCS'nin geliştirdiği AI kadar araç kullanma kabiliyeti olmayan insanlar, bu oyunu oynarsa olacağı budur. Sırf bu yüzden EU #2'ye girmez oldum ama iyi oldu başım ağrımıyor. "Yiyin birbirinizi." derdim de adminlere yazık olur.

Arkadaşlar adminlerimiz ve biz Türk supportlar olarak raporlarla ilgilenmeye çalışıyoruz. Hiçbir rapora bakılmıyor diye bir şey yok rapor eğer onaylanırsa o kişi hak ettiği cezayı alacaktır. Sizlerin bize en büyük desteği kurallara uymayan oyuncuları raporlamaktır. İlginiz için teşekkür ederim.
İyi oyunlar dilerim.
EngineeroftheHumanity

8 hours ago, RuthLess[TUR] said:

Bende katılıyorum,

Türk admin sayısının çoğalması gerekmektedir. Oyunu oynayanların büyük bir kısmını Türk'ler oluşturmaktadır. Buna bir çözüm bulunması gerekmekte.

Teşekkürler.

Bazen %70'lere varan bir türk oyuncu kitlesi var oyunda "ADMİN" lerin en çok zorlandığı kitlede biziz gibime geliyor :D 

On 15.08.2017 at 3:32 PM, Engineer of the Humanity said:

Arkadaşlar adminlerimiz ve biz Türk supportlar olarak raporlarla ilgilenmeye çalışıyoruz. Hiçbir rapora bakılmıyor diye bir şey yok rapor eğer onaylanırsa o kişi hak ettiği cezayı alacaktır. Sizlerin bize en büyük desteği kurallara uymayan oyuncuları raporlamaktır. İlginiz için teşekkür ederim.
İyi oyunlar dilerim.
EngineeroftheHumanity

Herşeyi yönetime yüklüyorsunuz arkadaşlar bu yanlış bakın ne güzel anlatmış rapor onaylanırsa ceza alınabiliyor. Fakat raporunuzu red edilmiş ise bu oynuncunun daha önce banlandığından yada oyunucunun internet bağlantısından kaynaklı veyahut kişinin admin gözünde suçlu olmadığını gösterir. İsterseniz 1000 tane admin koyun oyuna yine bu tür davranışlar olucaktır. Sizler iğneyi adminlere çuvaldızı kendinizde batırıyorsunuz olmaz öyle oyuncular olarak trafik kurallarına bakın oyun kurallarını geçtim trafik kurallarına uysanız oyunda herhangi bir sorun olmaz.

İyi forumlar.

ya tabi yönetime yükicez aga. 48 saat geçti hala ticketım cevaplanmadı. Böyle sorumsuzluk olmaz. İngilizlere mesaj atıyoruz durumu anlatıyoruz adamlar çok ilgili. Türkler ise egoist egoist cevaplar veriyor. Ya yükseldiyseniz ilgili olun ya da hiç sorumluluk almayın bu kadar basit.

2 hours ago, Katie_Jones said:

ya tabi yönetime yükicez aga. 48 saat geçti hala ticketım cevaplanmadı. Böyle sorumsuzluk olmaz. İngilizlere mesaj atıyoruz durumu anlatıyoruz adamlar çok ilgili. Türkler ise egoist egoist cevaplar veriyor. Ya yükseldiyseniz ilgili olun ya da hiç sorumluluk almayın bu kadar basit.

Bakın güzel kardeşlerim bu adamların bundan bir kazancı yok bu bir sosyal sorumluluk projesi gibi bir şey kimi admin okuyor kimi admin çalışıyor. Senin attığın rapor site üzerinden ise admine ulaşır ticket attiysan bir üst yönetime ulaşır ki onlarında türkçe bildiğini zannetmiyorum. O yüzden cevap geç geliyor olabilir. Sabretmeni öneririm.

İyi forumlar.

Arkadaşlar Türk adminleri elinden geldiğince gayet uğraşıyor onların yetersizliğinden çok oyuncular kendine çeki düzen vermeyi denese keşke de bu kadar sıkıntı çıkmasa Kaçak TV ( Uğur) ve 0zgur Sağolsun gayette Raporladığım birçok rapora müdahale ettiler.Bu iş adminlikten çok oyuncuların davranışları düzeltmesiyle alakalı ama nerede troll oyuncular gayret dahi göstermiyorlar o yüzden çok sabırsız davranmamanızı ve önyargılı olmamanızı tavsiye ederim

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.