Jump to content

Ban na zawsze - Nie powinienem mieć...


MikolajPL

Recommended Posts

Witam

   mam bana na zawsze chociaż poprzednie bany były nie uczciwe - więc nie apelowałem tamtych banów bo gralem w co innego lecz kiedy w lutym chyba jechałem skodą 5 raz od serwisu ( cały czas musiałem wszyswać pomoc drogową ) gość tirem zajechał mi droge kiedy wyprzedzałem, dostałem 100% uszkodzeń przeklnąłem go, prawada ale on już bana nie dostał. Poprzedni jeden (i jeszcze może kkilka by sie znalało) był przez lag serwera, wjechał w cięzarówke, był też taki który pamiętał gość jechał 70 km h zacząłem go wyprzedzać on magicznie rozpędził sie do 130 km h ( ok. ) napisałem do niego "idiot" czy coś takiedo i dostałem bana. Prosze o unbana jeżeli jakiś admin to czyta bądź dyskusje :) naprawde według mnie troch mało sprawiedliwości... ( bez urazy, obrazy itd :D )

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               Pozdrawiam i szerokości :]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.