Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Konvoylarda trol

Recommended Posts

On 6 Temmuz 2017 at 5:05 AM, [Ordu Ate?i] SerhanRecepce said:

Video çekip pinfo alıyoruz ama nafile :) 

Bu kadarda karamsar olmayın Video alıp raporluyorsunuz haklıysa banlanmıyormu veya bakılmıyormu ? 

illa yapılan bişey kötülencekmi? emeğe saygı lütfen. 

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 08.08.2017 at 11:10 PM, HandCuff said:

Adminin biriyle iletişime geçip sizinle gelmesini de isteyebilirsin aslında. Çok gördüm bu tarz şeyler

O dediğin biraz zaman alan bir iş admin müsait olucak , seninle gelicek, mesafe uzun olucak, adminin işi çıkacak filan hiç uğraşmaya gerek yok video çek kanıt al isterse 20 gün sonra bakılsın eğer haklıysan ve kişi önceden banlanmadı ise zaten cevabı geliyor merak etmeyin.

10 minutes ago, Aykut / 29] said:

O dediğin biraz zaman alan bir iş admin müsait olucak , seninle gelicek, mesafe uzun olucak, adminin işi çıkacak filan hiç uğraşmaya gerek yok video çek kanıt al isterse 20 gün sonra bakılsın eğer haklıysan ve kişi önceden banlanmadı ise zaten cevabı geliyor merak etmeyin.

On 8/8/2017 at 11:10 PM, HandCuff said:

Adminin biriyle iletişime geçip sizinle gelmesini de isteyebilirsin aslında. Çok gördüm bu tarz şeyler

Türk adminler kolay kolay gelmez. Ama yabancı adminler herkese daha bir ılımlı yaklaşıyor ve müsaitse geliyor kesinlikle. Çok admine teklif gönderdim Türk'ler kabul etmedi, yabancı adminler seve seve elbette gelirim diyor. 

Yani bence olması gerekende bu bence adminler müsait olunca konvoylara eşlik etmelidir. Bu sayede sistemdeki rapor sayısı inanılmaz derece azalır. Ayrıca bundan eminim ki, gelen raporlardan çoğu bir konvoyu trolleyenlerdir. (EU3 sunucusu için)

22 hours ago, HamitCanKilic / 24] said:

Türk adminler kolay kolay gelmez. Ama yabancı adminler herkese daha bir ılımlı yaklaşıyor ve müsaitse geliyor kesinlikle. Çok admine teklif gönderdim Türk'ler kabul etmedi, yabancı adminler seve seve elbette gelirim diyor. 

Yani bence olması gerekende bu bence adminler müsait olunca konvoylara eşlik etmelidir. Bu sayede sistemdeki rapor sayısı inanılmaz derece azalır. Ayrıca bundan eminim ki, gelen raporlardan çoğu bir konvoyu trolleyenlerdir. (EU3 sunucusu için)

doğru söylüyorsun. dün tsrvtc diye yabancılardan oluşan bi şirketin konvoyuna katıldım. vasterastan bergene kadar admin öncülük etti

Turkish Republic of Northern Cyprus

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.