Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Yanosik


Recommended Posts

Nazwa Sugestii Yanosik

Opis Sugestii Nie wiem czy ktoś słyszał o takiej aplikacji która pomaga kierowcom znalezienia najlepszej trasy ale też pozwala zgłaszać niebezpieczeństwa na drogach a moje sugestia polega na tym aby można było zgłaszać na mp miejsce wypadku lub trolli którzy czekają na graczy aby wkurzać innych a admini nie dają rady sprawdzić lub korki

:

Przykładowe obrazki

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Ponieważ jedzie się dość szybko na drodze i nagle za zakrętem lub inne miejsca widzi się wypadek i nie można zdążyć wyhamować i dochodzi o kolejnego wypadku a np. gdy będzie wszystko ok i już nie będzie śladu po wypadku gracz którymś przyciskiem może zaznaczyć ze jest bezpiecznie. według mnie dałoby to więcej realizmu

 

A wiem ze moje pytanie to nie na to miejsce ale o co chodzi w tabie history wiem ze znaczy to historia ale nie wiem po co ona jest ?

 

Link to comment
Share on other sites

No dokładnie. :P

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.