Jump to content

Problem z Dostawami opóźniane o 8900h


Recommended Posts

witam mam problem którego nie potrafie rozwiązać otóż zrobiłem profil na SP i chcialem zobaczyc jak tyo jest Online na Online wybrałem ( szybkie zlecenie ) dowiozłem na miejsce i spotkałem się z opóźnieniem dostawy aż o 9k godzin prosze o pomoc nie wiem co robic :)

Link to comment
Share on other sites

Na Multiplayerze czas leci cały czas, kiedy na singleplayerze czas staje w momencie wyłączenia przez ciebie gry. Różnice czasowe powodują że po wejściu na multiplayera mając ładunek z singla bardzo prawdopodobne jest to że będziesz miał ogromne opóźnienie. Zalecane jest nie robienie takich rzeczy, lub po prostu liczenie się z tym że możesz mieć spóźnienie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeżeli masz problem z czasem w grze  na mp polecam zresetowac ekonomie :

Aby włączyć konsole do wpisania komendy:

Wejdz w moje dokumenty - Euro Truck Simulator 2 - config. Otwórz go notatnikiem i znajdź "uset g_developer "0" 0 zmień na 1, a także "uset g_console "0" i także zmień na 1. Zapisz plik.

Reset ekonomi w grze:

Uruchom grę, zaloguj się na profil wcinij "~" : -wpisz w konsoli komendę "g_force_economy_reset 1"  enter -wyjdź z gry ( wyłącz) -uruchom jeszcze raz -wpisz komendę "g_force_economy_reset 0"  enter

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.