Jump to content
Sign in to follow this  
naxcel  ( PL ) ( GB )

Chat i CB w menu pauzy

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Chat i CB w menu pauzy

Opis Sugestii: Chciałbym wnieść o dodanie możliwości kożystania z chatu oraz CB w menu pauzy, dostepnym po wciśnięciu F1. W chcili obecnej taka opcja jest niedostępna.

Przykładowe obrazki: brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Jak wiadomo, po wejściu w menu pauzy (domyślnie F1), zostają wyciszone wszystkie dźwięki "emitowane" przez innych graczy (silniki, dźwięk wstecznego, dźwięki otoczenia, etc) Słyszymy natomiast CB oraz mamy podgląd na chat. NIestety nie można wtedy z nich kożystać. W zatłoczonych miejscach taka cisza pomaga w dokładniejszym słyszeniu rozmówcy, oraz skupieniu się na konwersacji.

przydatna opcja jesli mozna bylo by pisac na chacie kiedy jestesmy w menu gry czy tez pauzy , czesto jest to problemem gdy zbieramy sie do konwoju i trzeba sluchac silnikow badz wstecznych pikalek a przeciez trzeba cos pisac na chacie by nie wyrzucilo z gry . jestem za 

11 hours ago, [AT]FunnyRedFrog said:

Cóż, po pierwsze wnoszę o zapoznanie się ze słownikiem ortograficznym ;) A co do sugestii to jest ona nie potrzebna, w tej grze chodzi o jazdę, a nie o przebywanie w menu ;)

To było do mnie? Mógłbyś mi wskazać mój błąd bo ja chyba jestem ślepy...