Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Reportowanie


SkinekPolak

Recommended Posts

Wersja modyfikacji:0.2.1.9.0

Używany kontroler: TRACER Professional Carbon Racer

Informacje o błędzie: Mam dziwne wrażenie, że nowy system reportowania graczy nie działa, dzisiaj miałem 3 sytuacje gdzie zostałem staranowany a potem blokowany przez parę minut, wszystko za sprawką samochodów osobowych, po wysłaniu reporta dostawałem odpowiedź, że "No action was taken against player"

Jak odtworzyć błąd: zreportować gracza, który blokuję drogę.

Screenshoty/filmy: brak, od jutra zaczynam nagrywać na wszelki "wypadek" 

 

Link to comment
Share on other sites

Wcześniej raporty przez TABa niec nie dawały. Administrator musiałby wejść w ten raport zaraz po jego pojawieniu się na liście, żeby zobaczyć co gracz odwala i go ukarać. Obecnie Admini w takim raporcie mają demo (coś jak overwatch w cs go), na którym widać co się działo. Takim filmików wpływa mnóstwo, a Admini nie siedzą non stop przed kompem więc musisz swoje odczekać (nawet nie wiem czy dostaniesz komunikat o zbanowaniu gracza). Najpewniejszym rozwiązaniem jest nagrywanie. Nagraj gracza (polecam plays.tv, nie je fpsów) i wyślij film na stronie truckersmp. czasem trzeba odczekać kilka dni na sprawdzenie, ale jeśli gracz złamał regulamin to na 100% zostanie ukarany.

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2017 at 1:30 AM, SkinekPolak said:

Mam dziwne wrażenie, że nowy system reportowania graczy nie działa, dzisiaj miałem 3 sytuacje gdzie zostałem staranowany a potem blokowany przez parę minut, wszystko za sprawką samochodów osobowych, po wysłaniu reporta dostawałem odpowiedź, że "No action was taken against player"

Nowy system raportowania działa o ile admin zdaży dotrzeć do twojego raportu. Wg mojej wiedzy TTL dla raportów to 10 minut. Jeżeli w tym czasie admin nie zdąży sprawdzić i rozpatrzyć raportu to ten jest automatycznie usuwany z listy z komunikatem jaki zacytowałeś.

Czyli reasumując, wszystko rozbija się stosunek liczby adminów do liczby raportów.

Wniosek jest taki że na wszelki wypadek należy nagrywać przejazd.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
16 hours ago, [TruckersPL] Przemo said:

admin z black arrow pisal ze maja 2 minuty tylko na sprawdzenie go

Wraz z reportem otrzymują nagranie, na którym mają ostatnie 2 minuty rozgrywki, a nie, że mają 2 minuty na sprawdzenie...
Natomiast co do czasu na sprawdzenie to tak jak tutaj napisał Biały z TruckersPL - czas życia reporta to 10 minut,

Po tym czasie dane są kasowane z serwera i otrzymujesz powiadomienie, że żadna akcja nie została podjęta.

Przypominam, że każdy z adminów ma swoje życie prywatne i musicie zrozumieć, że nie zawsze będzie nagle 20 adminów na jednym serwerze...

Link to comment
Share on other sites

On 7/30/2017 at 10:38 AM, arusf2011 [PL/EN] said:

Przypominam, że każdy z adminów ma swoje życie prywatne i musicie zrozumieć, że nie zawsze będzie nagle 20 adminów na jednym serwerze...

Wyjściem byłoby raportowanie naprawdę upierdliwych trolli a nie każdą drobną kolizję (która jest elementem gry de facto)

Ale to subiektywna opinia i raczej niepopularna mam wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

On 29.07.2017 at 5:32 PM, [TruckersPL] Przemo said:

admin z black arrow pisal ze maja 2 minuty tylko na sprawdzenie go

 

Osobiscie spotykam się z sytuacją, kiedy to nazwa naszej firmy jest błędnie przez graczy wypowiadana/wypisywana. Nie jest to Black Arrow, tylko Black Arrows. Pozdrawiam

34979998072_ab020905a5_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich! 

 

To moze i ja dodam pare groszy do tego teamtu a mianowicie. Jeżeli nie serwerze nie ma admina to po pewnym czasie przyjdzie informacja na ten temat aby wysłac go na truckersmp. Druga sprawa Admin nie robot admin nie siedzi 24/7 i nie sprawdza raportów zeby innych zadowolić. Mamy okres wakacyjny gdzie części adminów wyjezdza na wakacje itd.. Dodajmy tez ze co jakiś czas są promocje na steam i przybywa coraz wiecej graczy aby się zabawić. Także uważam  ze kolejny spam jest nie potrzebny. 

 

A tak poza tematem mówiąc.

 

Drogi przemku ja to wszystko rozumiem ze jestes nowy itd albo długo nie grałeś ale bez podstawne sa twoje komentarze gdzie tylko spamujesz lub nabijasz sobie posty. Forum jest dostepne dla wszystkich ale z umiarem. Za nie potrzebny spamowanie mozesz otrzymać warna. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, [Black Arrows] Mikkell[PL/SE] said:

Druga sprawa Admin nie robot admin nie siedzi 24/7 i nie sprawdza raportów zeby innych zadowolić

 

Taka mi się sugestia nawinęła w związku z tymi problemami kadrowymi (a raczej z nadmierną ilością raportów).
Może wyjściem byłoby stworzenie dodatkowej rangi na potrzeby rozpatrywania raportów na stronie. Bez uprawnień sticte IGA.
Taka osoba mogłaby mieć uprawnienia tylko do weryfikowania nagrania / dowodów pod kątem regulaminu i w razie gdyby sytuacja była niejasna, raport mógłby być oznaczany do rozpatrzenia  przez IGA.

Gdyby sytuacja była klarowna, taki "report-mod" mogłby dawać z góry ustalone czasy banów za dane przewinienie + dodatkowy czas za dotychczasowe "osiągnięcia" aby zminimalizować potencjalną uznaniowość.
A w grze taki report-mod byłby zwykłym graczem jak reszta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.