Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
PawcioV6

Ograniczenie prędkości do 90km/h

Question

Witam was mój problem polega na ograniczeniu prędkości do 90km/h. Na Europa 1 moja ciężarówka jedzie 110km/h po za miastem i tak dalej, Europa 2/3 jedzie max 90km/h. Teraz jak to naprawić w opcjach nie mogę nawet włączyć jej na mp. mam tą opcje wyłączoną. Proszę o pomoc :D

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Czy nie jeździsz przypadkiem z ładunkami WOT które mają z góry ustalony ogranicznik 90 km/h?

Edited by elot360PL

• 0

Na EU1 jest taki ogranicznik włączony i nie da się go wyłączyć na innych serwerach jak jedziesz z ładunkiem z WOTa jest taki ogranicznik jeśli nie jedziesz z ładunkiem z wota w opcjach gry jest taki ogranicznik i można go wyłączyć.

• 0

Mam wyłączony tu i tu, to co do WOT'a to nawet bez naczepy jade te 90km/h :(

Dobra lock miałem zadanie/ładunek z wot'u, ale jak jechałem bez naczepy miałem max 90km/h, dzieki za pomoc meny :D

• 0

Odpowiadając na pytanie - ogranicznik na serwerze EU1 jest zwiększony do 110 km/h, dlatego tak szybko jedziesz.

Natomiast na serwerach innych niż EU1 ogranicznik jest wyłączony.

Oznacza to, że możesz jechać 90 km/h (jeśli masz ogranicznik włączony w opcjach gry) i więcej np. 190 km/h Scoutem.

• 0

Jak jeszcze jest otwarty, lecz porosiłem o zamknięcie to zdam ostatnie pytanie: "Gdzie kupię tego Scout (nie wiem zabardzo jak się odmiania) oraz za ile?" i potym pytaniu proszę o lock.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this