Jump to content

FPS

Recommended Posts

Moved to Turkish Help

•Intel® Core™ i7-6850K •Asus ROG Strix X99 Gaming •Asus ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti OC 11GB •Corsair Dominator® Platinum Series 32GB DDR4 3000MHz C15 •Samsung 970 PRO NVMe M.2 512GB •Samsung 860 EVO 1TB 
•Corsair HX1000i High-Performance ATX Power Supply •NZXT Kraken X72 •Coolermaster MasterCase H500M

Merhaba @Be?ikta?l? Ferhat

Belgeler kısmından Euro Truck Simulator 2 bul orada sana gerekli olanları yedekle yedekledikten sonra belgeler kısmından Euro Truck Simulator 2 sil 

ve tekrar profil oluştur.

not: Bendede daha önce aşırı derecede Olmuştu benim çözümüm bu ve %200 ölcekleme Yüksek grafik ayarlarında 40 kisinin icinde 50 ila 60 fps arası alıyorum 

sistem:

Proccessor =  İ5 3340  3.10ghz 

Mainboard = Asus h61m-k 

8 GB ram 

Graphics Card = Asus Strix R7 370 2G   

Win10Pro işletim sistemi

1 hour ago, Be?ikta?l? Ferhat said:

Msı R7250 Graphics Card

Amd Fx 6300 3.50 Ghz

6 gb Ram,

Asus M5a serises card

Fps 27 game multiplayer help me

Merhaba; Başta Grafik Kartı'nız olmak üzere driver(sürücü)'lerinizi güncelleme yi denedinizmi ? http://support.amd.com/en-us/download Adresinden en güncel driver'lara ulaşabilirsiniz. İyi Forumlar. 

On 02.07.2017 at 3:26 PM, Be?ikta?l? Ferhat said:

Msı R7250 Graphics Card

Amd Fx 6300 3.50 Ghz

6 gb Ram,

Asus M5a serises card

Fps 27 game multiplayer help me

Merhabalar

Sistem gereksinimlerin bir çok arkadaşa göre iyi fakat çokta iyi sayılmaz.

Bu oyun herkes tarafından ekran kartı denilsede multiplayerda iş öyle olmuyor.

Multiplayerda iş biraz ram le alakalı neden derseniz tab da adam yüklendiği için birden d-c yoluna girerseniz 100 kişi yüklenirse veya şehire giderseniz bina yüklenme hızları ram la alakalı.

Sistemin eğer 8 veya 16 ramlı olsaydı güzel oyanayabilirdin.

Ne diyelim ileride oynarsın orda ayarlarda veya düşükte oynamayı dene kasarak oynamaktansa zevk al en azınadan :)

nasıl ram veriyoruz ets2 ye, ben verdim youtubeden izlediğim bir videodan ama onun doğruluğundan pek emin değilim, şuradan yaptırdı o video bana: bilgisayarım, özellikler, gelişmiş ten ordan biyerden sayılar yazıyoruz 4096 öneriyormus tu video onu yazdım bende cok eskiden yapmıstım videoyu bulamıcam.

Tekrardan selamlar @Be?ikta?l? Ferhat Yeni alın demiyorum imkanınız varsa alın tabiki.Nasıl ram verilir onu anlatayım sizlere.. Aslında @Carrera18 sizinde işinize yarayabilir bir deneyin derim.

1-Windows simgesinden arama kısmına girin ve "configure" yazın.

2-Javanın Penceresi açılacak yukarıdan java'yı seçin ve view butonuna tıklayın.

3-Runtime parameters yazan yere aşağıda vereceğim kodları yazın.

Not:Sahip olduğunuz Ram boyutunu 1024 ile çarparak yazın.Misal 2 GB Ram var, 2*1024>2048m Ram demektir.

Ram Kodları

8gb: -Xincgc -Xmx8192M
6gb: -Xincgc -Xmx6048M
4gb: -Xincgc -Xmx4096M 
3gb: -Xincgc -Xmx3048M
2gb: -Xincgc -Xmx2048M
1gb: -Xincgc -Xmx1024M

Umarım yardımcı olabilmişimdir.Keyifli oyunlar :)

İyi Akşamlar @Carrera18 Windows 10 ise şöyle bir yöntem var onu uygulayabilirsiniz.

1-Bu Bilgisayar kısmına sağ tıklayıp özelliklere girin.

2-Açılan ekranın sol üst kısmındaki 4. başlığa (Gelişmiş sistem ayarları) tıklayın.

3-Sistem özellikleri isimli bir pencere açılacak "Gelişmiş" yazan yere tıklayın.

4-En iyi performans için ayarla diyip kaydedin ve çıkış yapın.

Umarım sorununuz çözülür,çözülmez ise tekrardan buraya yazabilirsiniz.

İyi geceler @Nors bu yolu denedim, şunu söyleyim benim pc ye göre performans normal, ben daha iyi bir sonuc almanın yollarını arıyordum ram verme olayını görünce yazmak istedim. Dediğin yollar yapılı ve onlar olmasa bile pc nin mod ları yüksek performans bile olmasa oyun fps aynı yüksek güc ve performansda da fps hep aynı. Ve ayno özelliklere sahip arkadasmın pc benden ortalama 5 fps yüksek alıyor benim amd donanıma sahip bir pc belkide ondan

Simdi sana boyle bisey soyliyim ilk once driverini guncel olmasina bak onuda programla felan degil amd kendi stesinden eyer gordunki guncel o zamanda kardesim bilgisayarini formatla ve driverlerini tek tek kendi sitelerinden indir bendede yasaniyordu ben driverleri kendi sitesinden yukledigimde olmadii.

• 2 weeks later...

Topic is inactive.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.