Jump to content

Recommended Posts

Merhaba  @yusufseyitarslan

Değişiklikler:

Yeni rapor sistemi *

Skorborda karşılaşılan oyuncular eklendi (son 1 dakika)

• Yeni rapor sistemi demo sistemini uygular. Bunun anlamı , her oyuncu hareketinin 2 dakika için kayıt altına alındığının  anlamına gelir.(Oyuncu çıkarsa bile Hareketler hala kaydedilir)
  • Bir rapor hazırlarken oyun sunucusu depolanan kayıtları kullanarak bir demo oluşturur.(Ayrıca diğer veriler de işlenir) Ve belirli bir süre için onları rapora kaydeder.
  • Bu andan itibaren web raporları yerine oyunda rapor sistemi kullanmayı düşünün.

Orjinal konu: 

Saygılarımla 

BaldemarDeutsch....

Edited by BaldemarDeutsch [EN\TR]

Created by @BurakAKSAKAL Thanks 

Yeni oyun içi rapor sisteminde oyuncuları etkileyen tek kısım şu: Raporlarken ki seçilebilir ihlaller daha fazla. Geri kalan tüm kısımlar adminleri ilgilendiriyor. 

Oyunculara en büyük artısı da şu: eski sistemde raporlanan kişinin raporlanmadan önceki hareketlerini göremediğimiz için genelde raporlar sonuçlandırılamadan silinmek durumunda kalıyordu ancak artık raporlanma anından 2 dakika önceki hareketler kaydedildiğinden admin raporu incelemeye başladığında kişinin raporlanmadan önceki 2 dakikadaki hareketlerini inceleyebiliyor ve rapor sonuçlandırılabiliyor. Böylece websiteden raporlamaya gerek kalmadan raporlarla ilgilenebileceğiz.

Uzun vadede website üzerindeki rapor yükünü azaltacaktır.

• Upvote 1

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

orda  hıstorıy  yazıyor  sonra  oyuncuyumu  yıne  aynı sıstemdekı gıbı  bıldırecegız  oyun  ıcınde 2  kısıyle  karsılastım  hıstorıy  yazan  yerden  report  ettım   sonra  bır  mesaj  geldı  admın wep sıtesı  dıye  bılmıyom  bu kadarını  cozdum  tsk  yardımlarınız  ıcın  yıne  anlamadım :) 

resımlı olursa   anlaya  bılırım  tsk :)

5 hours ago, yusufseyitarslan said:

merhaba  yenı guncellemeden sonra  rapor sıstemınde  degışıklıkler   nasıl  oldu  anlaya bılen  bırı  varsa  resımlı  bır  sunum  yapabılırmı tsk  anlamadım hıc  bır sey  

Merhaba 'Yeni Rapor Sistemi'nin tanıtımını buradaki videodan izleyebilirsin.

On 01.07.2017 at 11:16 AM, yusufseyitarslan said:

merhaba  yenı guncellemeden sonra  rapor sıstemınde  degışıklıkler   nasıl  oldu  anlaya bılen  bırı  varsa  resımlı  bır  sunum  yapabılırmı tsk  anlamadım hıc  bır sey  

Merhabalar,

Kendi izlenimim şöyle

Merhabalar,

Bu rapor sisteminde tab da adam sizden uzaklaştığında tab dan yok oluyordu şimdi historye basarak az önce yanımızdan kim geçmiş görebiliyoruz.

Daha önceden adam size çarpıp kaçtığında tab dan rapor ettiğimizde admine rapor gidiyor fakat admin rapora tıklayıp yanımıza geldiğinde olay çoktan bitmiş oluyordu.

Şimdi ki sistemde size çarpıp kaçan adamı tab dan rapor ediyoruz rapor ettiğimiz ID li adamın son 2 dk lık video clienti admınin önüne geliyor. Oda izleyip kimin haklı kimin haksız olduğunu görüp cezasını kesiyor.

Bu sistem Truckersmp deki raporları azaltmaya yönelik yapıldı fakat bu sistemde oyunda admin yoksa görmeleri çok zor.Daha sonrada bakar mı bilemiyorum.

Eğer rapor ettikten 10 dakika sonra admin bakmaz ise raporun siliniyor otomatiktan. oyüzden kayıt almaya hala gerek var

Ama bu sistem oyunu çok ileriye götürecek.

tsk  anladım   dun  aksam  lıegre den  yuk aldım  sakın  sakın  gıdıyordum  2  kısı  yuksuz  1  sekılde  gelıyorlardı  bırden  degerı  benım  serıde gectı ama   mesafe  var  ta  kı  gelıp  bana  goz  gore  gore   vuruncaya  kadar   gaza  bastı   vıdeo  ya  aldım   sonra  bana   nop  dedı  bır seyler  daha  dedı  sonra   report  ettım   sonra  tekrar  donup  yıne  tekrarladı  aynı seylerı  bunu  eskı sısıteme  gore  rapor edebılıyormuyuz  elımde  vıdeo   var  tsk 

Yeni raporlama sistemi güzel ancak bilgisayarınızın sistemi yeterliyse yinede kayıt alın.Adminlerde hepsine yetişemeyebilir sonuçta hepsi birer insan,güvenceniz olsun.İyi oyunlar.

On 01.07.2017 at 0:16 PM, yusufseyitarslan said:

Burdan izleye bilirsiniz trk Kardesimiz detayli bir sekilde anlatmis hemde turk adminn 

Video By:KacaKTV

Link:

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.