Jump to content

Kickowanie przez "koguty"


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

oto wypowiedz bandero na temat wylaczenia kogotow :    

A ja tej sugestii nie rozumiem, właśnie próbujesz ingerować w to jak ktoś chce grać, gra która ma głównie sprawiać przyjemność osobie która w nią gra, a ingerowanie w sposób kogoś rozgrywki i to czy on chce użyć sygnałów ostrzegawczych czy też ciągnika do ponad gabarytów przy np wannie nie powinno Cię interesować, jeżeli boli Cię widok takiej ciezarowki to zwyczajnie nie patrz na nie i nie lataj za nimi na kamerze 0 żeby sobie zepsuć dzień, moim zdaniem głupio zakazywac czegoś czego sama gra nie zabrania, tylko i wyłączenie po to aby uszczęśliwić jedna czy dwie osoby które nie mogą zwyczajnie pominąć takiej ciezarowki tylko muszą się przyczepić do każdej najmniejszej rzeczy. Jeżeli chodzi o fps, ustawienia gry zezwalają na wyłączenie sygnałów ostrzegawczych i widać wtedy tylko i wyłącznie diodę która gdzieś tam mruga na ciężarowce. Poza tym to już nie rok 2012 kiedy to gra wychodziła na rynek. 5 lat minęło od jej wydania a wy chcecie aby się cofac w rozwoju i najlepiej dostosowac grę pod komputery z 2005 roku z Windowsem 95 32 bit... 

Dla mnie jest to do odrzucenia, nie potrzebnie sami się nakrecacie. To tak jak by mi nie smakowała czekolada mleczna i bym ją ciągle jadł i mówił żeby jej zakazać bo ona mi nie smakuje i będę ją jadł do póki jej nie zabronicie i będę narzekał jaka to nie dobra jest xD 

Robicie to samo, latacie za gościami i narzekacie ze tak nie może być, i będziecie za nimi latać do póki tego nie zabronimy xd no gratuluję ^^

Takie emo Polskiego truckersmp kiedyś emo się cieli zyletkami, a dzisiaj oglądają ciezarowki na multiplayer xD

 

ja osobiscie jestem aby koguty byly do gabarytow i ponad gabarytow, , ale nie mozna nikogo karac za to ze ma kontener i ma koguty wlaczone , regulamin zezwala na wlaczanie swiatel ostrzegawczych nawet jak jedziesz bez naczepy, i kikowanie bylo by tu bzdura ogromna, ta gra ma mi sprawiac przyjemnosc i nie bede specjalnie jezdzil tak jak ty chccesz , bo masz taka zachcianke, gra mi sprawia przyjemnosc jak jade z kogutami na dachu przy byle ladunku i do puki regulamin sie nie zmieni bede tak jedzil, bo tak mi przyjemniej :)

tak wiec, przestancie na autostradach migac swiatlami czy trabic czy krzyczec na cb-radiu by wylaczyc koguty, bo po to one sa aby je miec na dachu i waczyc kiedy kto ma na to ochote.

Dlatego tez calosciowo jestem z tym tematem na NIE

Gra ma sprawiac mi przyjemnosc z mojej jazdy, to nie karcel ze caly czas sie cos zakazuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

nie rozumiem twojej wypowiedzi co ma piernik do wiatraka, scout ma prawo miec koguty i uzywac ich do woli, od tego jest jako pilot,  po za tym rozblyski zostaly w kogutach na tyle zmienione ze juz nie sa ostre i nie wala po oczach wiec nie rozumiem jka ktos moze sie na to jeszcze skarzyc.

 

Link to comment
Share on other sites

Choć temat jest stary a nadal nie wprowadzono tego do gry chciałbym się wypowiedzieć na ten temat. Według mnie to bardzo dobry pomysł, nie tylko dlatego bo wydajność gry spada ale też dlatego, ponieważ niektórych denerwuje jak jakieś "dzieciaki" włączą se koguty i jeżdzą z nimi, szczególnie jak gra się na ustawieniach ULTRA

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@kowboj Głównie chodzi o to, że koguty powodują spadki FPS przy słabszych komputerach, a w tej sugestii chodzi o wyeliminowanie bezpodstawnego użycia.

 

Osobiście jestem jak najbardziej za, ponieważ sugestia jest dobrze przemyślana, +1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.