Jump to content

Kickowanie przez "koguty"


Recommended Posts

Nazwa Sugestii

: Kickowanie za używanie "kogutów" przy standardowych naczepach.

Opis Sugestii

: Ktoś, kto jedzie z firanką, chłodnią, kontenerem itp. gdy używa kogutów mógłby być kickowany po kilku minutach jazdy jazdy z oświetleniem ostrzegawczym.

Przykładowe obrazki

: Zbędne

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

: W celu zmniejszenia lagów związanych z używaniem oświetlenia ostrzegawczego dla graczy ze słabszym sprzętem.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Niedawno byłem skłonny do złożenia sugesti o całkowite wyłączenie kogutów lecz przy dopuszczalnym ich montażu. Po pierwsze wielu ludzi nie ma pojęcia jak i kiedy je stosować, tak więc "mam to niech se świeci".

Po drugie, i myślę że dla wielu naijstotniejsze, po prostu irytuje fakt że robią to bezmyślnie.

Po trzecie, wiadomo, spadki fps.

O ile w prawdziwym życiu koguty mają zastosowanie, w trybie single są urozmaiceniem, tak w multi nie ma to, według mnie, wogóle sensu.

Póki co proponuje skorzystać z opcji wyłączenia poświaty w ustawieniach mp. Pomaga znacznie i koguty nie rażą tak w oczy.

 

Edited by naxcel ( PL ) ( GB )
Link to comment
Share on other sites

Przy standardowych naczepach ma to jak największy sens , tak samo by wchodziło w podobną regułę jazda ciągnikiem ponadgabarytowym ze standardowymi naczepami :D

Zawsze niektórzy zabierają się do włączania kogucików przy np. firankach albo chłodniach i co im to daje ? że będą lepiej wyglądać w trasie ? ładunek za 10 tysiaków nagle zwiększy swoją wartość ?  czy co jeszcze by było bardziej głupiego i absurdalnego do wymyślenia...

Dobra sugestia przeciwko tym,którzy nie mają pojęcia po co koguty istnieją w grze jak i w realu.

 

Edited by Robert_DRAJWER [BG]
  • Like 1

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Robert_DRAJWER [BG] said:

Dobra sugestia przeciwko tym,którzy nie mają pojęcia po co koguty istnieją w grze jak i w realu.

Ty w o wierzysz? Jakoś nie odnotowałem zmniejszonej liczby błyskających "kogutów" na landówce śmierci po wprowadzenia zakazu ich włączania. Przyjdzie Ci dzieciak (dorosły też czasem) ze szkoły, uruchomi gry i włącza te koguty bo "fajnie wyglądają". Łatwo rozpoznać kto wie kiedy ich używać, a kiedy nie i niestety wie to tylko 15% społeczności

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

koguty powinny byc mozliwe do uruchomienia tylko i wylacznie przy naczepach ktore sa do tego czyli ponad gabarytowe, oraz naczepy ktore maja koguta z tylu, bez tej naczepy nie powinno byc mozliwosci wlaczenia koguta.

ale z drugiej strony nie ma cos ie dziwic innym graczom, kupili gre, wchodza w warsztat, wdza mozliwosc zakupienia kogutow, to je kupuja i uzywaja, proste.

jak by mi ktos zabronil ich uzywania to bym go wysmial,

ale teraz jak widze roznice w fps-ach to rozumiem powod tak negatywnych wypowiedzi na temat kogutow, mimo wszystko jestem zdania ze nie moze nikt nikomu zabraniania ich uzywnaia- lecz ograniczenia

tak jak powyzej to opisalem dla przykladu.

 

a co ze skodami ktore maja koguciki jako pilot i sobie jada od tak z kogutami ?

pozatym jak sprawdzalem na ciezarowkach, koguty sa teraz tak zmienione ze nawet niewidzisz czy masz je wlaczone czy nie, musisz kamerka przyblzyc by wiedziec ze cos tam ci mruga.

sa tak zmienione ze teraz nikomu one nie przeszkadzaja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
17 hours ago, Stanislaw [PL] said:

To jest prawdziwy fan kogutów :D sześć pojedynczych plus jeden zespół. Aż dziw bierze, że ma trzy ludki Bibendum i dwa halogeny na dachu, jak by nie patrzeć ;) to mogło by być pięć kogutów więcej :D.

Nik gracza specjalnie zaczerniłem, jeśli ktoś z administracji chce oryginalne screeny to udostępnię go . 

 

 

 

 

a.JPG

1a.JPG

A po co im oryginalny screen? Przecież nie łamie regulaminu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, H&V I elot360PL said:

A po co im oryginalny screen? Przecież nie łamie regulaminu.

 

Otóż kolego elot jeden z punktów regulamin brzmi :

 

Nadmierne używanie świateł ostrzegawczych

Użytkownik nie może używać / włączyć świateł ostrzegawczych w regionie dużego natężenia ruchu takich jak Rotterdam, Europoort, czy droga Calais-Duisburg.

 

Jeśli te screeny zostały zrobione w tych rejonach o których mowa w regulaminie to doszło do złamania regulaminu ? czy nie ?

Link to comment
Share on other sites

Też jestem za tym, aby koguty włączać tylko przy naczepach gabarytowych, koparki, kopacze itp.

W standardowych naczepach nie mają one sensu, powinno się karać ludzi za takie coś. Ale wydaje mi się, że kick powinien wystarczyć. Banować ludzi za takie coś to chyba trochę przesada. No chyba, że 3 x kick=Ban na 3 dni.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.