Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Oyundaki anlık takılmalar

Recommended Posts

Merhaba @MeMo - WMARACI - R10

Oyunun anlık takılmasını birçok sebebi olabilir.

Örnek sistemin zayıf yani sistemin eski bir sistem ise normal olması 

Örnek oyunda çok fazla mod kullanıyorsan olabilir.

Örnek Kendi kayıt dosyan dışında başka bir save dosyası indirip yeni kullanıyosan olabilir

Daha fazla sebebi olabilir.

Sana tavsiyem kayıt dosyan ve diğer gerekli mod ve resimlerin olduğu klasör hariç belgelerden Euro Truck Simulator 2'yi sil ve tekrardan oluştur.

2 hours ago, MeMo - WMARACI - R10 said:

Merhaba, oynarken anlık takılıyor autosave içine dosya atmıştım dorse renklerken ondan olduğunu düşündüm ama belgelerden sildim yeniden girdim hala aynı sorun var. Sadece ben mi yaşıyorum bu takılmaları? moddan önce takılmıyordu.

Sadece ayarlarımı aldım eski belgelerden.

Bilgisayarının özelliklerini yazabilir misin ? 

Not : 2-3 gün önce steam üzerinden ETS 2 yeniden güncellendiği için kullandığın mod ile oyunun sürümü uyuşmayabilir.

Edited by HamitCanKilic / 24]
  • Upvote 1

1 hour ago, ~LonelyWolf~ said:

Oyunun anlık takılmasını birçok sebebi olabilir.

Örnek sistemin zayıf yani sistemin eski bir sistem ise normal olması 

Örnek oyunda çok fazla mod kullanıyorsan olabilir.

Örnek Kendi kayıt dosyan dışında başka bir save dosyası indirip yeni kullanıyosan olabilir

Daha fazla sebebi olabilir.

Sana tavsiyem kayıt dosyan ve diğer gerekli mod ve resimlerin olduğu klasör hariç belgelerden Euro Truck Simulator 2'yi sil ve tekrardan oluştur.

Bakalım tamaen silip deniyorum herşeyi 

16 minutes ago, HamitCanKilic / 24] said:

Bilgisayarının özelliklerini yazabilir misin ? 

Not : 2-3 gün önce steam üzerinden ETS 2 yeniden güncellendiği için kullandığın mod ile oyunun sürümü uyuşmayabilir.

İntel Core İ3 4X2.3GHZ  6GB Ram Ekran kartı G610M tabi ekran kartı eski iyi değil ama ki PC ile ilgili sorun olduğunu sanmıyorum çünki modu eklediktn sonra böyle oldu. Normalde laptopu temizlettiken sonra sorun yaşamadım sıcaklama sorunumda yok şuanda + altında 5 fanlı soğutucu var. Tabi süper fps almıyorum ama 100 kişi olan yerlerde bile donmadı.

• 2 weeks later...
37 minutes ago, Reckless Driver said:

Selamlar @MeMo - WMARACI - R10

Sorun birçok kişiye tesir etti. @HamitCanKilic / 24]'ında dediği gibi gelen grafik güncelemesinden dolayı çoğu oyuncu kasma,donma gibi problemlerle karşı karşıya kaldı.internette farklı farklı çözümler var uygulayın,umarım işe yarar.

Oyunun güncellemesinden dolayı oluşan FPS düşüşlerini farklı çözümlerle bence çözmeye çalışmayın. Yakında güncelleme gelir düzelir sabırlı olun. Ekran kartınız çok sağlam değilse yüksek ayarlarda oynamak için kasmayın.

• Upvote 1

fps sıkıntı zaten benimde r fps düştü bende 40 aldııgm yerde sımdı 20 alıyorum sıkıntı  büyük @HamitCanKilic / 24]

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

On 30.06.2017 at 1:27 PM, MeMo - WMARACI - R10 said:

Merhaba, oynarken anlık takılıyor autosave içine dosya atmıştım dorse renklerken ondan olduğunu düşündüm ama belgelerden sildim yeniden girdim hala aynı sorun var. Sadece ben mi yaşıyorum bu takılmaları? moddan önce takılmıyordu.

Kardesim bendede oluyordu 2 yontem denedim oldu

1) Oyunda soferlerim ve garajlarimi azaltdim problem duzledi

2) Bilgisayar arada sacmalayip oyunu harici ekran karti ile degil intel hd grafikle aciyordu  nvidia ayarlarinda her zaman Harici ekran kartini secdim ve duzledi

Iyi Oyunlar ...!!!

On 6/30/2017 at 0:27 PM, MeMo - WMARACI - R10 said:

Kendiniz temiz bir save açıp Cheat engine ile para,level hilesi yaparsanız bu tarz sorunları ortan kaldırabilirsiniz. Garajlarınızı satın, şöförlerinizi işten çıkartın bunlarda işe yarayabilir. 

Bu tarz programlarıda denemekte fayda var ; 

https://www.tamindir.com/game-booster/ 

Merhaba,

Eğer sisteminiz yetersizse, kalabalık yerlerden uzak durarak diğer ülke / şehirlere seyahat etmenizi öneririm.

Saygılarımla.

• 2 weeks later...

Öncelikle dediğiniz gibi ise probleminiz muhtamelen senkronizasyon sorunu yaşıyorsunuz.

arkadaşlarında dediği gibi yoğunlugun arttıgı çok fazla kullanıcının olduğu bölgelerden kaçınabilir veya oyun grafik ayarlarınızda değişiklikler yaparak size uygun ayarları bulup,eğer kalite çok düşük düşünüyorsanız http://www.mediafire.com/file/4gyxx9h8dpgz5zt/BurakPasaSweetFX64Bit.rar buradan sweetfx modu kullanabilirsiniz ki fps düşüşüne neden olabilir yinede,

Tavsiyem belgeler kısmından oyun dosyalarını yeniden oluşturmak ve olabildiğince oyun içerisinde az garaj bulundurmak.

Saygılar.

• 3 weeks later...

Topic is inactive.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.