Jump to content

Akcja - Czyste miasta!


ElectroMusic!

Recommended Posts

Nie wiedziałem jak nazwać tytuł pomysłu/tematu więc może wydawać się ten tytuł trochę dziwny. :)

 

Nazwa Sugestii: Akcja - Czyste miasta!
Opis Sugestii:

Do głowy wpadł pomysł zorganizowania akcji mającej na celu wypędzenia większości graczy z miast i zwiększenia ruchu na drogach.

Data i godzina akcji jest do przedyskutowania.

Akcja najlepiej gdyby została przeprowadzona przez administrację, będzie na pewno o wiele większy udział graczy niż przy zorganizowaniu akcji przez zwykłego gracza.

 

Mówiąc w skrócie i czytelniej, gdyby ktoś nie zrozumiał:

Chodzi oto aby każdy z nas wziął ładunek i ruszył w trasę, nie siedział w mieście na serwisie i zwiększył ruch na drogach.

Wiadomo, im większy ruch tym jest ciekawiej i aż chce się grać niż jadąc samotnie pustą drogą.

 

ps. Wiem, że nie wszyscy poprą akcji lub nie będą mogli wziąć "udziału" ale zostają te pozostałe osoby, które swoim udziałem zwiększą rozrywkę tym, że będą w trasie.

 
Przykładowe obrazki: Brak.
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Jedyna w swoim rodzaju. :)

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Miało by sens. Ponieważ musiał byś tak czy siak zjechać na parking i się kimnąć. To że czas by się nie zmienił nie było by problemem. A jak wiadomo postać by na trasie zasypiała i ekran by na sek był ciemny ( dawno na singlu nie grałem więc nie jestem pewien czy tak jest na singlu).

Co do samego pomysłu "czyste miasta". Uważam że to głupota. Grając w mp nie chcę być wypędzany z miasta bo inni chcą mieć większy ruch. Często czekam na parkingu na znajomych aż dojadą lub uruchomią grę. Jeżeli ktoś chce jeździć w mieście to niech to robi a gdy zechce to weźmie ładunek i pojedzie dalej :)

Link to comment
Share on other sites

dokladnie akcja "czyste miasta" to niewypal ale to z kimnięciem się na prakingu/stacji to dobry pomysl bo:  kazdy musialby zjechac na parking/stacje (chociaz na pol minuty) przez co troszkę by sie zapelnily parkingi a czas w multi po drzemce by sie i tak nie zmienil wiec o spoznienie nie ma co sie bac :)

Link to comment
Share on other sites

Fajnie by było gdyby jeszcze np. do kopalni były kolejki. Żeby otrzymać lub oddać naczepę trzeba czekać na swoją kolej (Że np na terenie kopalni może być maks 3 osoby). Fajnie by było gdyby były jeszcze tam szlabany, które by się otwierały jakby można było wjechać. Ale to plany jak SCS przestanie wspierać ETS2.

 

Może to off-topic, ale już zaczęliśmy się trochę rozmarzać, to też chciałem :P

Link to comment
Share on other sites

Tyle że grę głównie póki co mogą rozkręcać panowie z SCS. Nasi deweloperzy póki co upierają się z problemami nowych aktualizacji.

 

Z jednej strony nie mam ochoty żeby SCS odstawił projekt ETS2 na strych, ale jeżeli to miało by oznaczać że nasi Devsi dali by upuścić wodzy fantazjom swoim i innych graczy, to przeboleje...

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo że wszystkich zachcianek nie spełnia ale nieraz to troche parodia bo zamiast robić z sensem cos to czasem wgl nie potrzebne np. Na poczatku na tabie byly fajnie widoczne odległości od graczy ..potem to w ogóle usunęli a teraz znów to wprowadzili tyle ze poprostu zjeba*i bo poco w takiej grze odległość z przecinkami (np 124,8m no japierd*le poco po przecinku?? W ogóle teraz to malo widoczne . Jak zwykle co nowsze to gorsze

Link to comment
Share on other sites

Przeciez zaslaniam przekleństwa...

Słuchaj elot tak to jest jak się nie ma czegos sensownego do roboty to sie robi byle co i wydaje mi sie ze potwierdzisz moje słowa :) a co do bana to bym sie wyraził nie stosownie ale tak nie zrobię.

PS.oczywiscie doceniam zasługi wieli osób co tworzą i ogólnie pomagają w ets ale czasem niektórzy robią cos bezsensownego a w tym czasie można by zrobić cos przydatnego , czyż nie tak? Jak cos to nie chciałem kogoś urazić tylko mowie wam co i jak żebyście wiedzieli co mysla inni:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.