Jump to content

Jak odpalić multiplayer ?


BoSSik

Recommended Posts

Witam, pytanie wydaje mi się durne, ale kiedyś jak grałem było to łatwiejsze, pobierało się ETS2MP instalowało się i wybierało się serwa i grało a teraz jak pobrałem na steam ETS2 i później od razu ETS2MP i podałem przy instalacji ścieżkę w jakiej mam zainstalowanego ETS2 tj. (...\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2) i ikonką z pulpitu uruchamiam ETS2MP to pojawia się takie okno:
dgvpb8047soi_t.jpg

 

Klikam Launch ETS2 i następnie takie coś:
02hmxwc0tpi8_t.jpg
Klikam "Ok" i uruchamia się ETS2... ale singleplayer.... a nie multiplayer, i tak cały czas, nie wiem już jak mam odpalić MP, żeby mnie zalogowało, proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, BoSSik said:

Witam, pytanie wydaje mi się durne, ale kiedyś jak grałem było to łatwiejsze, pobierało się ETS2MP instalowało się i wybierało się serwa i grało a teraz jak pobrałem na steam ETS2 i później od razu ETS2MP i podałem przy instalacji ścieżkę w jakiej mam zainstalowanego ETS2 tj. (...\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2) i ikonką z pulpitu uruchamiam ETS2MP to pojawia się takie okno:
dgvpb8047soi_t.jpg

 

Klikam Launch ETS2 i następnie takie coś:
02hmxwc0tpi8_t.jpg
Klikam "Ok" i uruchamia się ETS2... ale singleplayer.... a nie multiplayer, i tak cały czas, nie wiem już jak mam odpalić MP, żeby mnie zalogowało, proszę o pomoc.

 

 

 

Spróbuj w tym drugim oknie kliknąć anuluj i jeszcze raz odpalić a jak nie to zainstaluj jeszcze raz multi może pomoże pozdrawiam

agromex.jpg

Link to comment
Share on other sites

Reinstall mp powinien pomóc :)

 

A jeżeli to nie zadziała i nadal będziesz miał z tym problem, to ja osobiście usunąłbym to i to, a następnie zainstalował od nowa (zawsze działa xD)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.