Jump to content

Bu Dorseden Yapmak Istiyorum Nasil Yapabilirim?

Recommended Posts

@MeMo - WMARACI - R10  Karışık yazıyı düzeltmek için bunları deneyiniz.

Adım1: İlk olarak 8 Update 101 sürümündeki java yazılımını kurmanız gerekmektedir. Javası güncel sürümde olan kişilerde mevcut javayı silip 8 Update 101 sürümündeki javayı indirmesi gerekiyor.

8 Update 101 Sürümündeki Javayı İndirmek İçin Tıklayın.

Adım.2 # Belgeler/ETS2 klasörü içerisindeki config.cfg dosyasını not defteri ile açın ve değerlerini aşağıdaki gibi yapın

uset g_console "1"

uset g_developer "1"

uset g_save_format "2''

Adım.3  Save dosyanızdaki game dosyasını düzgün açabilmek için scs`nin yapmış olduğu scsc adlı programları indirip "Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > profiles > profilin id >save > autosave" yollarını takip ederek motorunu değiştireceğiniz tırın bulunduğu save dosyasına atın.

╚ Scsc adlı programı İndimek İçin Tıklayın.

Adım.4  "Game" adlı dosyayı "scsc.bat" ile birlikte açın daha sonra gelen siyah ekranda işlemin bitmesini bekleyin siyah ekran kapandığında "game" dosyasını not defteri ile birlikte açınız.

• Upvote 1

11 hours ago, BlocKing said:

@MeMo - WMARACI - R10  Karışık yazıyı düzeltmek için bunları deneyiniz.

Adım1: İlk olarak 8 Update 101 sürümündeki java yazılımını kurmanız gerekmektedir. Javası güncel sürümde olan kişilerde mevcut javayı silip 8 Update 101 sürümündeki javayı indirmesi gerekiyor.

8 Update 101 Sürümündeki Javayı İndirmek İçin Tıklayın.

Adım.2 # Belgeler/ETS2 klasörü içerisindeki config.cfg dosyasını not defteri ile açın ve değerlerini aşağıdaki gibi yapın

uset g_console "1"

uset g_developer "1"

uset g_save_format "2''

Adım.3  Save dosyanızdaki game dosyasını düzgün açabilmek için scs`nin yapmış olduğu scsc adlı programları indirip "Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > profiles > profilin id >save > autosave" yollarını takip ederek motorunu değiştireceğiniz tırın bulunduğu save dosyasına atın.

╚ Scsc adlı programı İndimek İçin Tıklayın.

Adım.4  "Game" adlı dosyayı "scsc.bat" ile birlikte açın daha sonra gelen siyah ekranda işlemin bitmesini bekleyin siyah ekran kapandığında "game" dosyasını not defteri ile birlikte açınız.

Teşekkürler ama şimdide yarısı düzgün çıkıyor yarısı garip harfler 

Benim profil dosyam çok eski açtıktan sonra base color u falan buldum ama orda renk kodları falan yoktu sadece yazıydı hepsi altta daha bozuklar var

1.png

Edited by MeMo - WMARACI - R10

16 hours ago, BlocKing said:

@MeMo - WMARACI - R10  Yeni bir profil acarak deneyin ayrica sunu deneyebilirsin confing g_save_format "2" yaparsan düzelir diye düşünüyorum.

hallettim teşekkürler, oyundakı game sii dosyasını sildim sonra save yaptım profilden çıkış yapıp yeniden girdim yeni game sii dosyasıı ile düzeldi.

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.