Jump to content

Sygnał dzwiękowy dla radiowozów


DertixPL
 Share

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Policyjne syreny dla radiowozów

Opis Sugestii: Dodanie moda do mp na policyjne syreny, które mogliby używać tylko admini ( tak jak z kogutami i malowaniem)

Przykładowe obrazki: Może to nie obrazek, ale przykładowy mod: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=875364988&searchtext=Police

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Moim zdaniem przydałoby się takie do prowadzenia konwojii przez firmy posiadające admina w spedycji lub też kiedy duży konwój posiada eskortę policyjną, a nie jest do tego stworzony osobny serwer, tak więc byłoby to urozmaicenie i jakies obudzenie kierowców którzy jadą w jakims gęstym w innych kierowców miejscu i nie zwracają uwagi na sygnał swietlny... No nie jest ta sugestia bardzo potrzebna bo i bez niej da się żyć, ale do czegos mogłoby się to przysłużyć.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DertixPL said:

Dodanie moda do mp na policyjne syreny, które mogliby używać tylko admini

Policyjne radiowozy w grze mają sygnał świetlny i dźwiękowy.

 

18 minutes ago, DertixPL said:

Moim zdaniem przydałoby się takie do prowadzenia konwojii przez firmy posiadające admina w spedycji

To byłoby karygodne. Admin nie powinien wykorzystywać swoich uprawnień, żeby ułatwić własnej spedycji przejazd podczas konwojów. VODKA mi kiedyś napisał, że Admini mają prawo złamać regulamin gry tylko w przypadku wypełniania powierzonych im zadań (nagrałem wtedy Admina parkującego na trawie  w Europorcie bez sygnałów).

Link to comment
Share on other sites

Ale radiowozy mają sygnały dźwiękowe i świetlne. Admin nie ma prawa łamać regulaminu czy jest w spedycji czy nie jest. Nie ma prawa blokować drogi czy jedzie radiowozem czy nie bo jego firma czy firma w której pracuje jedzie konwój. Jest to utrudnianie gry innym graczom. A regulamin truckersmp tyczy się każdego także admina. Plus do tego my mamy dodatkowy wewnętrzny regulamin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.