Jump to content
  • 2

Pytania od zielonego


Get Truckt 420

Question

Witam, jako newbie mam kilka pytań, jeżeli temat w złym miejscu to bardzo przepraszam.

 

1.Czym różnią się poszczególne serwery EU?

 

2.Czy save z singla mogę grać na multi bez żadnych komplikacji (dowiozłem szybką przesyłkę na multi, przesunęło mi czas o 8k godzin ale o tym czytałem już :p)?

 

3.Czy najprościej będzie tak, nowy save, kupić własną ciężarówkę i mogę już wozić dostawy bez problemów?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

1. Ilością slotów, włączonym lub też wyłączonym ogranicznikiem (Informacje łatwe do wglądu w statusie serwerów) oraz tym że na EU1 samochód Scout jest niedostępny.

2. Jeśli nie grałeś na tym savie na modach które drastycznie zmieniają rozgrywkę to nie powinno być żadnych komplikacji. Pamiętaj że na multi żadne mody nie działają.

3. To zależy, jeśli grasz na singlu ale bez modów lub z takimi które mało co zmieniają to można bez problemu grać i tu i tam.

Domyślam się że w kontekście problemów chodzi ci o przesuwanie się czasu. Czas na serwerach MP ciągle biegnie, tym czasem kiedy na singlu czas staje w momencie wyłączenia gry. Trzeba na to brać korektę, w szczególności jeśli chodzi o zabieranie ładunków z singla na multiplayer.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.