Jump to content

HEDEF SUNUCUM SAHTEKARLIĞI

Recommended Posts

Hedef Sunucum isimli bilişim firmasından 28.05.2017 Tarihinde 20 Türk Lirası karşılığında 2 Aylık 64 kişilik TeamSpeak3 + 2 Aylık Müzik Bot + 1 Aylık Müzik Bot aldım. Ödeme gerçekleştikten sonra TeamSpeak3 serverimiz ve Müzik Botlarımız bize teslim edildi. Ürünler 2 gün sorunsuz kullanılktan sonra Müzik Botlarımız sürekli düşmeye başladı ve daha sonra tamamen gitti , panele giriş sağlanamadı. İlgisiz destek kadrosu Teamspeak3 serverlerinde beni süründürdü , düzelicek ek süre verilcek dendi , dinledim bekledim ancak artık sabrım taştı. Dün malum firmadan para iadesi istedim ve TS3 Botları gün içerisinde düzeleceğini iade olmayacağı söylendi. Gün bitti ancak botlarımı yollamadılar. Sert bir tavır ile yazınca firma çalışanı kendi botunu yolladı amacı müşteri kaybetmemekti. Botun panelini istedim ve bana verilen cevap "botun çalışıyorda panel diye başımın etini yeme işim gücüm var acelen ne" bir esnaf , satıcı v.s müşterisiyle bu biçimde konuştu ve ben artık bardağın taştığını farkedip iade istedim. Benim kullandığım hizmet 20 Günlük Teamspeak3 (1 ay sayalım 5tl ) İade edilmesi gereken hizmet bedeli 1 Aylık TS3 (5TL) 2 Adet Müzik Bot (10TL) Firma tarafından şahsıma gelen iade ücret 10tl steam kodu. 5TL Ücretide istedim ancak aldığım cevap "senin yaşın kadar benim satış yapmışlığım var bunu aldığına şükret hadi kolay gelsin" 

HAKKIM OLAN PARA İADE EDİLMEDİĞİ HALDE LAF İŞİTİYORUM. BU FİRMANIN MÜŞTERİSİ OLAN ARKADAŞLARDAN RİCAM , LÜTFEN BAŞKA BİR FİRMAYA GEÇİŞ SAĞLAYIN. GEREKİRSE ÜCRETİ BEN TAHSİS EDERİM ANCAK BÖYLE SORUMSUZ KİŞİLER TS3 SATIŞI YAPIP BİRDE PARA KAZANIYOR . SORUMLU SATICILARIN PARA KAZANMASINI TERCİH EDERİM ! 

Saygılarımla 
Emre ODABAŞI

• Upvote 2

11 hours ago, TANIL said:

TS3 için firma arıyorsanız ben 4 yıldır ''sistem7/24'' den alış veriş yapıyorum, 4 yıl içinde birkaç defa kısa süreli sorunlar olmuştur, onun dışında herhangi bir kötü durum olmadı. Bilginize.

4 hours ago, Specialized said:

Geçmiş olsun öncelikle.Herkes okuyup görmeli bu arkadaşların ne mal olduğunu aslında

Reveal hidden contents

10 hours ago, YasinU?ur said:

ben ts3 nitradodan kiralamıştım müzik botu ile hiç bir sorun olmadı panelide kolay ve rahat eğer ts3 kiralıycak yer arıyorsan nitrado olabilir tavsiye ederim.

Arkadaşlar teşekkürler tsye hiç bir ihtiyacım yok ama bu ortamlarda bulunan kendini bilmez insanlar çok sizi de uyarayım dedim bu konuda çok dikkatli olmamız gerekir.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Topic is inactive.

/locked and moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.