Jump to content

Dodanie komendy /pauza


Mocek

Recommended Posts

Nazwa Sugestii

: Dodanie komendy /pauza

Opis Sugestii

:Miała by ona służyć graczom którzy zjeżdżają na Parking lub Stacje Benzynową i po wpisaniu takiej komendy gracz ma 45 minut na załatwienie swoich spraw a po upłynięciu 45min. gracz podlega już Auto-Kick'owi

Oczywiście możliwość używania komendy tylko na Wydzielonych strefach: Parkingi,Stacje Benzynowe(tylko miejsca parkingowe), strefy bez kolizyjne

Przykładowe obrazki

: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

:Napewno uprzyjemniła by grę graczom i urealniła by ją.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jak chcesz zalatwic swoje sprawy, to wyjdz z gry, gdzie problem ?

jak chcesz pause, to masz f1

jak bys chial byc 45minut afk, to bys tylko zablokowal miejsce w grze dla innych graczy, dlatego po 10 minutach nie ruszania sie z miejsca jestes automatycznie kikowany przez system, dziei czemu inni gracze moga na twoje miesjce wejsc do gry.

Link to comment
Share on other sites

Myślę iż rozmowa na ten temat jest do zamknięcia, ponieważ całkowicie mija się ona z celem gry (jeżdżeniem) i kompletnie sparaliżowała by serwery. Nawet na 10minut opłaca się wyłączyć grę i zdobić coś co aktualnie musisz zrobić. Ba, nawet oszczędzisz trochę grosza na prądzie gdyż karta graficzna musiała by renderować obraz, a tak wejdziesz na pulpit i karta graficzna się nawet w tym czasie ochłodzi. Sugestia całkowicie bez sensu, proszę modelatorów o zamknięcie tematu gdyż myślę iż pomysł jest całkowicie na NIE, Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dostałeś kicka z blokowanie drogi. To co, możesz teraz prędko znowu wejść na serwer kontynuować swoje dzieło? Ma to sens?

Dostałeś kicka za zbyt duży ping. To co, możesz teraz prędko znowu wejść na serwer lagować innym komputery i psuć innym rozgrywkę bo jeżdżenie w twoim obrębie wciąż jest niebezpieczne? Ma to sens?

Dostałeś kicka za nieodpowiednie zachowanie na czacie. To co, możesz teraz prędko znowu wejść na serwer wciąż bluzgać i spamować na czacie? Ma to sens?

 

W tym dziale było wiele świetnych pomysłów, niestety obejmują one konkretne zachowanie poszczególnych graczy którzy są przebijani ilościowo przez zwykłą hołotę.

To trochę jak kolejne aktualizacje World of Tanks. Dodają nowe rzeczy które np eliminują jakieś stare niedociągnięcia, a same generują nowe, niekiedy większe problemy.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, H&V I elot360PL said:

Dostałeś kicka z blokowanie drogi. To co, możesz teraz prędko znowu wejść na serwer kontynuować swoje dzieło? Ma to sens?

Dostałeś kicka za zbyt duży ping. To co, możesz teraz prędko znowu wejść na serwer lagować innym komputery i psuć innym rozgrywkę bo jeżdżenie w twoim obrębie wciąż jest niebezpieczne? Ma to sens?

Dostałeś kicka za nieodpowiednie zachowanie na czacie. To co, możesz teraz prędko znowu wejść na serwer wciąż bluzgać i spamować na czacie? Ma to sens?

 

W tym dziale było wiele świetnych pomysłów, niestety obejmują one konkretne zachowanie poszczególnych graczy którzy są przebijani ilościowo przez zwykłą hołotę.

To trochę jak kolejne aktualizacje World of Tanks. Dodają nowe rzeczy które np eliminują jakieś stare niedociągnięcia, a same generują nowe, niekiedy większe problemy.

Dostałem kicka za blokowanie drogi - wyjdę i wejdę do gry - kontynuuję - ma to sens?

e.t.c

W ten sposób, ani nie uzasadniasz niczego, ani nie odrzucasz i takim targiem możemy pół forum zaśmiecić.

 

Karny kick w zasadzie jest tylko pstryczkiem w nos i pomachaniem palcem ,więc różnica z, czy bez komendy ,wynosi tyle, ile czas do ponownego uruchomienia gry.

 

Kick za ping- zdarza się że łącze zostanie chwilowo obciążone i to nie koniecznie po stronie gracza lub komputer strzeli focha (mało profesjonalne określenie ale to nie czas ani miejsce żeby wywodzić się nt. tego skąd takie rzeczy się biorą) stąd z pingu 30 skoczy dosłownie na chwilę do 6000 po czym wraca do normalności ale kick zdąży polecieć- co zmienia komenda NIC tyle samo co ponowne uruchomienie gry, a jeśli ktoś internet kopie na polu i trzyma we wiaderku to ten ping ma non-stop wysoki i będzie go non-stop serwer wyrzucał- co zmieni komenda również NIC co najwyżej częstotliwość wchodzenia/ wychodzenia

 

Nieodpowiednie zachowanie na chacie? Po 1. to samo co z blokowaniem drogi. Po 2. W większości przypadków za takie zachowanie leci ban jeśli nie za pierwszym to za kolejnym razem- co zmienia komenda NIC

 

Hołota jest wszędzie, była, jest i będzie zawsze, a karcenie lub uniedogodnianie życia pozostałym, tym normalnym i dobrym graczom jest po prostu nie na miejscu (to tak samo jakbyś na drodze A z ograniczeniem prędkości do 70 km/h spotykał Policję i mimo jazdy zgodnej z przepisami otrzymał mandat, ponieważ "wszyscy jadą tu minimum 100 km/h ")

 

Co do WoT'a to się nie wypowiadam ponieważ nie gram i nie grałem lecz jeżeli dobrze rozumiem to np. aktualizacja 1.28 do ETS 2 jest niepotrzebna bo tandemy generują problemy, a udoskonalenie świateł jest dobre ale w sumie zbędne...

 

2 hours ago, IKFKI WarMaz said:

No dobrze, ale funkcja reconnect w wypadku AFK-kicka była by przydatna

A tutaj się w 100% zgodzę, powiem więcej razem z funkcją reconnect funkcja disconnect nie dość że ułatwiłaby grę (idę za potrzebą to się rozłączam i tym samym nie muszę wszystkiego apieć z powrotem uruchamiać, gdy nie zdążę wrócić) to dodatkowo np. idąc za tą potrzebą rozłączę się i nie blokuję slotu serwera )zwłaszcza gdy wiem że "posiedzenie rządu" może zająć dłuższą chwilę.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drayber [PL] said:

Co do WoT'a to się nie wypowiadam ponieważ nie gram i nie grałem lecz jeżeli dobrze rozumiem to np. aktualizacja 1.28 do ETS 2 jest niepotrzebna bo tandemy generują problemy, a udoskonalenie świateł jest dobre ale w sumie zbędne...

Jest to forum multiplayera więc rozmawiamy wciąż o multiplayerze. Do rozmowy o samej grze masz dział Generalna Dyskusja, sugestie są do moda.

Do czego zmierzałem? Była zapowiedź Skody. Przez długi okres cała społeczność była za jednym. Udostępnić wreszcie Skody. Skody zostały dodane do gry. I ni stąd ni zowąd wzięła się grupa która uważa Skody za całe zło, że nagle przez nie pojawiły się trolle (Jakby multiplayer przed Skodą nie istniał), że trzeba z nimi zrobić to tamto siamto. 

 

I ja się powtórzę jeszcze raz, wiele świetnych pomysłów zostało odrzuconych, bo one nie uwzględniały "ciemnej strony multiplayera". Tak jak to ładnie powiedziałeś "Hołota jest wszędzie, jest i będzie zawsze", tym samym wiele pomysłów z działu odrzucone które byłyby świetnym urozmaiceniem tylko w przypadku konkretnych warunków na serwerach (Czyli żyjemy w zgodzie a na niebie ćwierkają ptaszki i jest wielka tęcza) po prostu nie mogą być zaakceptowane.

 

Kiedyś jakiś "geniusz" stwierdził że czemu przez tą ciemnotę trzeba zrezygnować z jakiegoś świetnego pomysłu. Jestem pewien że ta sama osoba chciała by usunięcia jakiejś konkretnej rzeczy bo odczuła na własnej skórze dlaczego niektóre pomysły, chociaż dobre, nie mogą być akceptowane.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, H&V I elot360PL said:

Jest to forum multiplayera więc rozmawiamy wciąż o multiplayerze. Do rozmowy o samej grze masz dział Generalna Dyskusja, sugestie są do moda.

Oczywiście że o Multiplayerze, do WoT'a sam nawiązałeś, a moja dygresja nt. aktualizacji tyczyła się MP, bo za pewne nowości tam wprowadzone nie ułatwią losu graczom MP. Chociażby nawiązując do tej "ciemnej strony MP" np. trolle blokujący drogi zwykłym składem byli dość skuteczni, a z podwójną? A nawet odchodząc od tematu tych złych to wielu mniej wprawnym graczom manewry choćby wyprzedzania od razu idealnie wychodzić nie będą (nikt przecież nie dojdzie do wniosku nie umiem tym jechać to nie jadę). 

Skody złem koniecznym? Ja tak nie uważam. Owszem dodatkowe narzędzie trolli, ale co mi za różnica czy uderzy we mnie rozpędzona ciężarówka czy tylko to piździdełko. A innych jakiś rażących narzędzi w ich rękach nie widzę, a sporo się zmieniało (jeżeli się mylę to mnie popraw, proszę).

 

Niestety trochę odbiegliśmy od tematu. Mimo tej wymiany zdan nadal sądzę, że opcja "wejdź" i "wyjdź" z serwera sporo by ułatwiła, a ci którzy grać nie powinni, również nie powinni mieć tak dużego wpływu na los MP zwłaszcza gdy zmiana odrzucona z ich powodu na dobrą sprawę wiele korzyści by im nie dała.

 

P.S

Przed chwilą miałem napad tzn. pomysł, a gdyby tak kick'a z serwera za złe zachowanie (no blokowanie dróg, spam itp) zastąpić banem powiedzmy 2 min. nierejestrowanym w historii gracza (tak jak kick jest nierejestrowany)?

Wtedy mamy dwie korzyści: kolega wyżej ma utrzymany standard "kara to kara" (nie on jeden, ostatnio wyczytałem jak jeden z Polskiego IGA pan W.. (nie, nie powiem kto, tak na wszelki wypadek) napisał, że kick ma za zadanie na chwilę gracza oderwać od gry. Tym sposobem mamy pewność, że się oderwie!) A drugą korzyścią jest tam "moja" komenda connect, disconnect.

 

Trolle na swoim miejscu, a normalni gracze ułatwione życie!!!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drayber [PL] said:

Skody złem koniecznym? Ja tak nie uważam. Owszem dodatkowe narzędzie trolli, ale co mi za różnica czy uderzy we mnie rozpędzona ciężarówka czy tylko to piździdełko. A innych jakiś rażących narzędzi w ich rękach nie widzę, a sporo się zmieniało (jeżeli się mylę to mnie popraw, proszę).

Przypomnę że społeczność MP to nie tylko ja, ty i polski dział.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uważam że logowanie z wylogowywanie z poziomu gry mogło by ułatwić grę, jednakże tylko dla tych co potrafią się zachować. Myślę iż większość ww osób wchodzi na forum. Mogła by być komenda na zalogowanie z poziomu gry, jednakże została by ona podana tylko na forum, bo przecież ludzi którzy trollują zapewne wcale nie obchodzi forum gry, więc nawet by nie wiedzieli że takowa funkcja/ komenda istnieje. Dało by to wygodę tej części ludzi która jeździ normalnie i było by pewnego rodzaju nagrodą za odwiedzanie forum ;D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 12.08.2017 at 3:49 PM, [JT]Rosyjski Elektryk said:

@pompka500  Każdy może mieć marzenia, chociaż i tak spodziewam się że to nigdy nie wejdzie.

Mój pomysł jest przynajmniej bardziej realny niż tematyczne "/pauza"

Pauza jest niemożliwa do wprowadzenia ale relogin (reconnect) czy jak tam to zwać jak najbardziej tak może być nawet jako taki cichy dodatek z konsoli (/reconnect) o którym mowa tylko na forum (bez obwieszczania w launcherze, czy guziczka gdzieś w samej grze)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drayber [PL] said:

Pauza jest niemożliwa do wprowadzenia ale relogin (reconnect) czy jak tam to zwać jak najbardziej tak może być nawet jako taki cichy dodatek z konsoli (/reconnect) o którym mowa tylko na forum (bez obwieszczania w launcherze, czy guziczka gdzieś w samej grze)

Konsoli w to nie mieszaj bo konsola jest częścią gry a nie multiplayera.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.