Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Problem


^^^RAMBO^^^

Question

Witam.

Mam takie pytanie.Jechałem sobie trasę 1800km, zostało mi do celu 600km.

Na autostradzie przy prędkości 120km/h jakiś idiota jechał pod prąd i zajechał mi drogę.

Uszkodziłem towar którego nie opłacało się dalej wieść -12tys + uszkodzona ciężarówka -74tys.

Jeszcze jechał z kolegami i wszyscy się parszywie śmieli przez mikrofon.

Nie chodzi mi o tą kasę czy coś.

Czy jest możliwość załatwienia takiego idioty?Jakiś ban czy coś?

Oczywiście wcisnąłem TAB i dałem raport

To jego steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198333976301/

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Przy zgłaszaniu gracza pamiętaj by użyć filmu z całej sytuacji jako dowód w raporcie.

  • Upvote 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Można też wykonać tzw. nagrywanie buforowane - program nie zapisze zawartości bufora dopóki nie wciśniesz klawisza/skrótu klawiszowego, który ową zawartość zapisze w postaci pliku wideo. W ten sposób możesz nagrać całe zdarzenie, by potem zapisać je do pliku jednym wciśnięciem.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

W kartach graficznych ze stajni "zielonych" masz aplikację GeForce Experience.

W ramach niej możesz włączyć funkcję nagrywania w tle. Gdy tylko przykładowo będziesz miał zderzenie, wystarczy, że otworzysz panel i klikniesz zapisz. Wtedy otrzymasz ostatnie 5 minut przed zdarzeniem. ;)


Skoro problem został rozwiązany, to w takim razie zamykam i przenoszę do Rozwiązanych. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.