Jump to content

crash gry


Recommended Posts


"Doznajesz efektu przyśpieszenia czasu, np.: zapisałeś grę z czasem tydzień 3 dzień 2 godzina 18:30, na serwerze czas leci dalej mimo wyjścia, wchodzisz zanim gra połączy się z serwerem czas nadal leci zapisany na komputerze czyli t 3 d 2 godz 18:31 32 i tak dalej, w momencie podłączenia do serwera czas przeskakuje do np. t 4 d 5 godz. 11:00, i ponieważ, ładunki się "przeterminują" do tego czasu to znikają. 

Natomiast problem z teleportem może powodować:
1. Duża ilość kierowców, bo zależnie od komputera maksymalna ich ilość jest inna. W momencie przespania gra przetwarza cały ten czas co nie było Cię w grze i jeśli jest za dużo kierowców dla twojego kompa to gra się całkowicie zawiesza. Musisz zwolnić ich nadmiar.
2. Problemem może być steam cloud, należy to wyłączyć."
 

 

 

Strasznie wkurza mnie jak na moje pytanie dostaje odpowiedź "używaj opcji szukaj", ale widzę, że ostatnio to w ogóle umarło i już nikt nie szuka, tylko wszyscy klepią posty w dziale pomocy. To jest marny wycinek tematów z działu rozwiązane z takim samym pytaniem jak twoje, jeśli nadal nie znajdziesz odpowiedzi i rozwiązania tam przedstawione nie działają, dopiero poruszasz wątek na forum, bo już naprawdę słabo się robi, od ilości tych tematów.





I ogólnie chciałbym zwrócić uwagę osoby obsługujące forum, że tego typu tematów na forum jest multum, coś trzeba z tym zrobić bo to już się robi nie smaczne. Czy ktoś myślał, aby w dziale pomocy zrobić przyklejony wątek z rozwiązaniem tego problemu? Oczywiście rozwiązanie z tego wątku: 

Nie jest w pełni wystarczające, a moim zdaniem nie działa po prostu, gram z włączonym steam cloud i nadal istnieje tan lag jak trochę nie gram. 

Dlaczego nie w dziale sugestie? Bo tam wątek utknie na dobre parę miesięcy, plus zaraz posypią się posty "przecież jest dział poradników" tylko nikt nie zauważa, że wszyscy lecą do pomocy i jest w nim milion tych samych tematów, do tego poprostu jak mod możesz to przeczytać od razu zastanowić się i ewentualnie usunąć do "i ogólnie chciałby zwrócić uwagę". Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

On 12.06.2017 at 3:18 PM, pawel111 said:

Mam problem bo jak wjezdzam na prom i daje tam "jedz" juz nie pamietam i mi crashuje gre o co w tym biega ?? 

Otóż musisz wtedy poczekać ... czasem trzeba czekać nawet 20 min, lecz wczyta wkońcu. To będzie jednorazowe ale pomoże i nie bedziesz miał już wiecej takich lagów / crashów! 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.