Jump to content

Ban za kolizje w trakcie jazdy przy wczytywaniu


Recommended Posts

  • 1 month later...

bzdura kompletna, jak na filmie widzisz, pojawia sie nik gracza, wiec masz wystarczajaco czasu by zjechac na inny pas, lub wychamowac, po za tym, zamiast bana, proponuje aby dac ghost driver-a, aby gracz ktory sie zrespi po zalogowaniu sie, byl widoczny ale migal np, na niebiesko przez 10 sekund, dzieki czemu nie moze dojsc do kolizji z jego udzialem , a inni kierowcy beda wiedzieli ze maja go wyminac, bo sie zrespil dopiero, lub ze sie dopiero zalogowal do gry.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [TruckersPL] Przemo said:

bzdura kompletna, jak na filmie widzisz, pojawia sie nik gracza, wiec masz wystarczajaco czasu by zjechac na inny pas, lub wychamowac, po za tym, zamiast bana, proponuje aby dac ghost driver-a, aby gracz ktory sie zrespi po zalogowaniu sie, byl widoczny ale migal np, na niebiesko przez 10 sekund, dzieki czemu nie moze dojsc do kolizji z jego udzialem , a inni kierowcy beda wiedzieli ze maja go wyminac, bo sie zrespil dopiero, lub ze sie dopiero zalogowal do gry.

 

To był akurat taki przypadek, że go zobaczyłem. Ale w tym filmie już nie miałem szans. Nadal powiesz, że to bzdura?

 

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bazyliszek ale ci mówię co zrobić jeśli ktoś wczytuję się z autosave? Wczoraj też kilka razy tak zrobiłem bo rozwalono mi ciężarówkę. I co mam być ukarany że kompletnie nie wiem gdzie gra i kiedy mi zrobiła autozapis? Nie mogę tego przewidzieć. No i też właśnie miałem przypadek że ktoś mnie straszył że złoży na mnie report bo go zrammowalem

Link to comment
Share on other sites

ale co to moja wina ze jedziesz akurat w tym miejscu w ktorym ja sie wczytuje ?

rozwalono mi auto, to wczytuje szybkiego autosave, a ze sie respie na ulicy gdzie ty akurat jedziesz to juz tak jest, jest to niedopracowanie gry, bo osoba ktora sie nagle wczytuje na autostradzie powinna byc przez 5 sekund no colisions- dzieki czemu nawet jak we mnie wjedziesz nie otrzymasz uszkodzen pojazdu i naczepy....

za to nie moze byc bana, za to nie moze byc zadej kary, to poprostu trzeba naprawic i tyle.

@KOZIK bylo by naprawde dobrze przemyslane jak bys dal temat do zrobienia bo to naprawde rozwiaze sporo problemow jak sie bedziemy respili jako duchy, czy cus,  tak jak na spedycji ze mozna przez siebie przejezdzac, niech bedzie 5sekund takiego czasu ze soba respiaca sie bedzie tak zwanym duchem rzez 5 sekund.

@Bazyliszek ale osoba ktora jedzie i chce sie wczytac od nowa musiala by najpierw pojazd zatrzymac, i wejsc w opcje, potem mze sie wczytac, zanim to nastapi musi pojazd zatrzymac- tak bynajmniej mi sie wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

@bazyliszek [PL] widziałem ten Twój film z YT , domyślam się że byłeś tą sytuacją mocno zirytowany. Sam całkiem niedawno miałem podobną sytuację na Eu1, opisze ją. Spokojnie sobie jechałem Niemiecką autostradą z prędkością 90km/h (ładunek WoT) aż tu nagle pokazuje mi się na drodze nik gracza a zestawu ciężarówka-naczepa nie widać (zdziwienie). Szybka reakcja, zmiana pasa ruchu  żeby uniknąć kolizji, rzut oka na listę " Gracz blisko Ciebie " (lista przeźroczysta otwarta non-stop)  na liście nie ma nikogo tylko Ja !!! po ok. 2-3 sec. pokazuje się zestaw i w tym samym momencie pokazuje się nik gracza na liście. Do kolizji nie doszło, uff,  ale jakie było moje zdziwienie gdy zauważyłem że ten zestaw nie stoi w miejscu, nie włącza się do ruchu, ten zestaw był już w ruchu drogowym. Zauważyłem że zestaw zaczyna oddalać się i to dość szybko, a więc musiał poruszać się z prędkością max.dla serwer Eu1  czyli 110km/h. Takiej prędkości nie rozwinął w 5 czy 10 sec. to musi trochę potrwać, a więc zapewne był już jakiś czas w ruchu, ile wcześniej ? 15 - 20 sec. jeśli tyle to zapewne w tym czasie byłem przed nim, a skoro byłem przed nim to czy mnie widział i wyprzedził ? czy przeniknął przez mój zestaw ? Co by nie pisać, kolizji nie było, a jeśli by była to kto był by sprawcą ? W moim przekonaniu ten koleś, zapewne chwilę wcześniej dopiero co się zalogować i ruszył w trasę. W jego punktu widzenie mogło by być odwrotnie, to Ja mogłem być sprawcą kolizji, On już się poruszał po drodze a to Ja mu się na niej całkiem znienacka ukazałem. Komu dać bana ?? jak się odwołać od ewentualnego bana ? jak udowodnić że było inaczej !!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dlatego nie daje się za to żadnych banów. Bo ani ty nie jesteś winny bo go nie widziałeś ani on nie jest winny bo żaden gracz nie wie gdzie został zrobiony autozapis. Oczywiście ciągle mowa o autozapisie. Bo przy szybkimzapisie to znam kilku gagatkow co się ustawiali np na stacji paliwowej i potem kilku krotnie specjalnie się wczytywali żeby na kogoś się zrespic i zadać mu uszkodzenia. Ale to jest akurat do wyłapania. I taki delikwent jest ukarany i to mocno

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, [TruckersPL] Przemo said:

ale co to moja wina ze jedziesz akurat w tym miejscu w ktorym ja sie wczytuje ?

rozwalono mi auto, to wczytuje szybkiego autosave, a ze sie respie na ulicy gdzie ty akurat jedziesz to juz tak jest,

 

@Bazyliszek ale osoba ktora jedzie i chce sie wczytac od nowa musiala by najpierw pojazd zatrzymac, i wejsc w opcje, potem mze sie wczytac, zanim to nastapi musi pojazd zatrzymac- tak bynajmniej mi sie wydaje.

Polecam cofnąć się do pierwszej strony i przeczytać o czym jest sugestia zani coś jeszcze napiszesz. Omawiamy temat wczytywania się do gry w trakcie jazdy, a nie autozapisu.

 

9 hours ago, Stanislaw [PL] said:

Witam.

@bazyliszek [PL] widziałem ten Twój film z YT , domyślam się że byłeś tą sytuacją mocno zirytowany. Sam całkiem niedawno miałem podobną sytuację na Eu1, opisze ją. Spokojnie sobie jechałem Niemiecką autostradą z prędkością 90km/h (ładunek WoT) aż tu nagle pokazuje mi się na drodze nik gracza a zestawu ciężarówka-naczepa nie widać (zdziwienie). Szybka reakcja, zmiana pasa ruchu  żeby uniknąć kolizji, rzut oka na listę " Gracz blisko Ciebie " (lista przeźroczysta otwarta non-stop)  na liście nie ma nikogo tylko Ja !!! po ok. 2-3 sec. pokazuje się zestaw i w tym samym momencie pokazuje się nik gracza na liście. Do kolizji nie doszło, uff,  ale jakie było moje zdziwienie gdy zauważyłem że ten zestaw nie stoi w miejscu, nie włącza się do ruchu, ten zestaw był już w ruchu drogowym. Zauważyłem że zestaw zaczyna oddalać się i to dość szybko, a więc musiał poruszać się z prędkością max.dla serwer Eu1  czyli 110km/h. Takiej prędkości nie rozwinął w 5 czy 10 sec. to musi trochę potrwać, a więc zapewne był już jakiś czas w ruchu, ile wcześniej ? 15 - 20 sec. jeśli tyle to zapewne w tym czasie byłem przed nim, a skoro byłem przed nim to czy mnie widział i wyprzedził ? czy przeniknął przez mój zestaw ? Co by nie pisać, kolizji nie było, a jeśli by była to kto był by sprawcą ? W moim przekonaniu ten koleś, zapewne chwilę wcześniej dopiero co się zalogować i ruszył w trasę. W jego punktu widzenie mogło by być odwrotnie, to Ja mogłem być sprawcą kolizji, On już się poruszał po drodze a to Ja mu się na niej całkiem znienacka ukazałem. Komu dać bana ?? jak się odwołać od ewentualnego bana ? jak udowodnić że było inaczej !!

 

Sprawca kolizji byłby on. Ta sugestia jest po to, żeby jednoznacznie określić kto jest winnym takiej sytuacji. Jesli ktoś nie ma mózgu i od razu rusza "bo co jabędę w kolejce czekał" lub nie chce mu się chwilę poczekać, aż serwes załaduje mu innych graczy to jego sprawa. Oberwałby raz banem, drugi raz i może w końcu zrozumie o co chodzi. Wczoraj miałem taką sytuację w Duisburgu. Gracz dostał od Mikkela bana na półtora tygodnia za ramming, a graczowi nie chciało się czekać, aż mu serwer graczy załaduje. Dla nas był już widoczny bo był na tym serwerze, ale on graczy jeszcze nie widział. Naprawdę tak ciężko jest odczekać 15-30 s po wejściu na serwer?

 

PS: Dla przypomnienia, ktoś (może ja, nie pamiętam) kiedyś pisał sugestię, żeby karać graczy za kolizję przy wyjeżdżaniu ze strefy non collision. Sugestia przeszła i jest ok. Ktoś we mnie wjedzie i wiem, że zostanie za to ukarany.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.