Jump to content

Recommended Posts

Witam, piszę z taką sugestią: Dużo ludzi oczekuję grania na modach w trybie multiplayer i rozmawiałem z dość dużą ilością osób i gracze są gotowi zapłacić parę złotych miesięcznie na zakup lepszych serverów. I założę się że dość duże grono by na to poszło. Głównie mi chodzi tu o Promods i Rusmap.

Pozdrawiam!

Edited by kali1782
Link to comment
Share on other sites

Mody dopiero w becie. Zauważ że ETS nadal otrzymuje aktualizacje. A jak wiadomo mody też muszą być dostosowane do najnowszej wersji gry. A w przypadku map jak Promods i Rusmap to odpada. ETS otrzyma aktualizacje promods i rusmap nie działa, trzeba czekać, a multiplayer jest dość szybko aktualizowany, dlatego dopóki ETS jest aktualizowany, mody w multiplayerze są wykluczone.

A po za tym wydaje mi się że to powinno być w dziale sugestie nie tutaj.

Edited by H&V I Piotrex
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@SlimShady! no to można narazie sprawdzić tylko jak to będzie działać ale będą płacić bo jest dużo osób którym to brakuje,

a co do sugesti @H&V I Piotrex to nie jest żaden problem zawsze można poczekać z wydaniem nowego multi co to za problem niby? Ale rozgrywka o wiele by się polepszyła i raczej nikt by o to nie miał pretensji tak sądze.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kali1782 said:

zawsze można poczekać z wydaniem nowego multi co to za problem niby? Ale rozgrywka o wiele by się polepszyła i raczej nikt by o to nie miał pretensji tak sądze.

Zamiast czekać 2-3 dni chce ci się płacić za czekanie z miesiąca na nowego multiplayera przygotowanego pod nową wersje i z modami których aktualizacja nie jest zależna przez team MP przez co może trwać nikt nie wie ile?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kali1782 said:

@SlimShady! no to można narazie sprawdzić tylko jak to będzie działać ale będą płacić bo jest dużo osób którym to brakuje,

 

Co z tego, że dużo osób chce posiadać promoda? Co z tego, że mówią, że będą płacić? Ludzie dużo mówią, a jak przyjdzie co do czego to wyjdzie tak, że serwer będzie ale Ci co mówili, że będą płacić już tego robić nie będą..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@kali1782 Ok, załóżmy, ze gracze dotrzymali słowa i te 8000 płaci symboliczne 2 zł na lepsze serwery. Promods to dodatek dla lepszych sprzętów. Nawet laptopy za 4-5 tysięcy nie są w stanie go udźwignąć (spadki fps w miastach nawet do 8, testowane na moim lapku z kartą GTX 940m przy ustawieniach ultra), a co tu mówić o słabszych sprzętach więc gwarantowane są spore lagi u 70% społeczności. Idziemy dalej, SCS wydaje kolejne rozszerzenie mapy na wschód (to dla przykładu), więc z mp musimy poczekać najpierw kilka tygodni, aż twórcy promodsa skorygują swoją mapę i następnie mwl podłączy się do mp. Dodatkowe kilkadziesiąt jeśli nie 200 miast (ile ich dochodzi w promodsie?) i rozszerzona mapa spowodują, że nawet serwer EU2 zamieni się w EU1, czyli mimo 3500 graczy na serwerze, przejedziesz 2000 km spotykając 10 osób podczas trasy.

 

Czegoś nie wymieniłem?

Edited by bazyliszek [PL]
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
19 hours ago, [G-P-R TRANSPORT] majdan2414 said:

powinni zrobic tak aby wszyscy widzieli mody od kazdego na ets 2 mp . a nie tylko ci ktorzy poiadaja te same mody.

Wyobraź sobie że pewnego razu mody były przypadkiem dostępne na multi. I wiesz co to powodowało? Że cię wywalało z gry kiedy spotkałeś kogoś z modem którego ty nie miałeś. A wiesz czemu? Bo nie masz odpowiednich plików modów które sprawią że cię nie wywali z gry i zobaczysz mógł zobaczyć niezbugowaną zawartość.

A wiesz co jest najlepsze? Że razem z multiplayerem musiałbyś ściągać wszystkie mody które byłyby wspierane przez multiplayer. A z racji tego że mody swoje ważą to byś nie miał placu na pececie ostatecznie i byś się pożegnał z graniem na multi.

Chcesz tego? Zastanów się jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

@[G-P-R TRANSPORT] majdan2414, wszystkie mody jakie kto ma w folderze mod? To okej ciężarówki które posiadam w folderze mod dochodzą do nawet i 400-600mb samo jedno archiwum(a jest ich z 6), a do tego dochodzą dodatki w interiorze czy nawet za kabiną (oświetlenie), które potrafią zdusić nawet i7 7700k i GTX 1080 :) Więc jak by ten mod posiadało z 3-4 osoby przy 80 osobach na TAB to byś nie miał więcej jak 0,5 FPS.... Teraz silnik gry przy domyślnych modelach nie wyrabia, a co dopiero na modyfikacjach...... 

Jak SCS wydał jakąś modyfikacje to czekam na link do niej bo ani jednej nie widziałem :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra bo widać że jesteś nieświadomy pewnego istotnego faktu.

Wiesz skąd się wzięły mody na Steamie? Dlaczego SCS udostępnił warsztat Steam do ETSa? Żeby na wszystkich forach z modami zniknęły tematy "jak to zainstalować". Po prostu dajesz subskrybuj i niczym więcej nie musisz się przejmować.

Innymi słowy, SCS wykonał ten krok dla wygody świeżaków którzy chcieli poznać świat modów. Te same mody kilka lat temu pobierałeś z podejrzanych stron z milionem reklam i wyskakujących okienek. Te same mody wciąż możesz pobrać z for bo głównie tam są podawane linki do instalacji. 

 

Nie wierzysz?

Tu masz moda na tandemy. Warsztat Steam | Forum SCS

Niesamowite. Ta sama modyfikacja u dwóch różnych źródeł. Różnica polega na tym że mniej się spocisz korzystając z warsztatu Steam.

 

Mam nadzieję że wyczerpałem twój temat z modami od SCSu. Poza tym przypominam, @AMF wciąż czeka linki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

1. Od tego jest dział sugestie.

2. Był ten temat wałkowany setki razy.

3. Jestem na nie, ponieważ mało jest osób, które mają jakieś wypasione komputery, co uciągną ProMods i RusMap. Optymalizacja tych map nie jest także najlepsza. Pomyśl sobie co się dzieje na landówce śmierci (ilość fps'ów) i jakby było na jakieś trasie, na której byłoby przykładowo 150 graczy.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.