Jump to content

Aktualizacja na temat wersji 64-bit


RootKiller

Recommended Posts

Oni planują tyle patchy bo ludzie kupują qrę. Ludzie kupują qrę w bardzo bardzo dużej mierze ze wzqlędu na MP. Jakby nie było MP to by większosć dalej qrała na piratach oraz patchy by nie było. Musicie cos wykminić by się SCS oqarnęło z tymi patchami. najlepiej niech zrobią 1, 2 no max 3 takie konkretne patche i tyle. Wtedy moqlibyście robić coś konkretniejszeqo z modem.

 

Co do ściepy na oproqramowanie itp. Zawsze można spróbować na kickstarterze. :)

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. 

 

Czy ja mam tylko wrażenie czy SCS próbuje utrudniać "naszym" developerom pracę? Dlaczego tak myślę ? 

A dlatego ponieważ jak MP wyszedł np. 1.12 , to za jakąś chwile SCS zrobił 1.13 ... 

Chyba lepiej gdyby dali jakąś informacje , że niedługo będzie 1.13 i by było wiadome , a nie ledwo co się napracowali , a tu zaraz już kolejny dawali. 

 

Śmiem twierdzić , że przez MP , SCS cały czas daje nam jakieś DLC i pewnie tylko dla MP ludzie kupują te DLC. 

Przynajmniej ja kupuję wszystkie malowania co wyjdą tylko po to by widzieć jak ktoś ma dane malowanie ,a niżeli sam się pomaluje. 

 

Co do wsparcia dotacji. Moglibyście zrobić konkretny cel i dotacje np. cel 64-bit (widzę sens tylko wtedy, gdy znikną lagi ;) ). 

 

PS. Również dorzuciłbym swoją "cegiełkę" ! ;) 

Doceniam to co zrobiliście i dalej rozwijacie .

 

Z mojej strony jeszcze pytanko czy wiadomo już może czy Scandynavia będzie od razu na MP? Czy będziemy musieli czekać? 

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Myślę że po premierze American Truck Simulator aktualizacje zwolnią lub staną bo trzeba będzie łatać ATSa. Pamiętacie German Trucka? Było sporo patchy a po ETS2 nie wyszedł ani jeden. Ale to fakt. SCS komplikuje wam życie. A to te światła itd. Może powinni wydawać większe ale rzadsze patche? Lub mogli by wam wysyłać patch zanim oficjalnie na Steam się pojawił.

PC: GIGABYTE M57SLI-S4|AMD Athlon 64 X2 4600+ OC Extreme 3.61Ghz x2|Palit GeForce GT 430 1GB DDR3|4GB DDR2 667Mhz ETS2MP jeszcze tu

PC2: ASRock 970Extreme4|AMD FX 6300 X6 4.0Ghz|XFX R9 280 3GB GDDR5|8GB DDR3 1866Mhz :D

Mobile: Qualcomm Galaxy S III LTE i9305 by Samsung

TABlet: Samsung Galaxy S4 TAB 3G/Lenovo TAB S8-50LC 4G

Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie MP to na pewno tak częstych aktualizacji by nie było, a tak na wydaniu MP zarobili na pewno nie małe pieniądze. Śmiem twierdzić, że gra dostała drugie życie po wydaniu MP dzięki czemu SCS ma chęci do wydawania dalszych i ciekawszych aktualizacji (nie oznacza to, że w ogóle by ich nie było, ale wydaje mi się, że w tym samym czasie bez MP nie doszlibyśmy do wersji 1.16).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.