Jump to content

Zmiany w przepisach dot. aut Scout


Ёtihad

Recommended Posts

Generalnie chodzi o zmiany co do aut marki Scout. Wypuszczenie ich na serwery było trochę głupim pomysłem. Dlaczego ? 2/4 mp to są trolle, dla nich to jest mega radość bo mogą wykorzystać to i jeździć w miejsca gdzie jest dużo ludzi. Rozbijają się po zakrętach, lecą ile wlezie i wpadają w innych właściwie celowo. Z zwykłego symulatora zrobił się typowy Need For Speed czy chociaż TDU2 . Moją propozycją jest wpuszczenie Scout tylko na serwer EU1. Nic sie nie stanie jak se pojeżdżą na ograniczniku. To będzie dobre rozwiązanie bo przy 110 da się wyhamować i kontrolować jazdę. A tak jak lecą 240 km/h to wlatują w innych i jeszcze się z tego cieszą. Proszę @mwl4 aby wziął mój pomysł pod uwagę. Ten symulator powstał po to aby się wspólnie bawić a zamiast zabawy jest fala nerwów Rozumiem że to jest gra i trzeba niektóre szczegóły brać pod uwagę Ale na EU2 i EU3 jest dużo ludzi i tam nie ma ogranicznika. Tylko jeden minus to są właśnie te Skody bo dla trolli jest to okazja aby wkurzyć innych i tworzyć zbędne korki jak na landówce, Rotterdamie, Calais i Duisburg. Nie wiem jak zespół Truckersmp ale to tylko mój pomysł. Proszę aby wypowiedziały się osoby co zgadzają sie z moim zdaniem. 

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

1. Format sugestii. Jeśli ci zależy żeby twoja sugestia w ogóle była rozpatrzona to powinno ci zależeć żeby sugestia miała stosowny wzór.

2. Tematów z ogranicznikami było multum a sam temat przewija się przez forum od lat. Ogranicznik to, ogranicznik tamto. Ogranicznik dobrze, ogranicznik nie dobrze i tym podobne. 

 

Jestem prawie pewien że już było kilka pomysłów na ograniczenie prędkości w skodach i wszystkie nie spotkały się ze znacznym poparciem.

 

Jeśli mam być szczery to nie możesz wymagać od innych ludzi żeby zachowywali się idealnie. Jeśli nie potrafią się zachowywać to prędzej czy później po prostu ich więcej nie spotkasz na drodze. Poza tym wierzysz że ograniczenie prędkości do 110 coś pomoże? Co z tego że da się kontrolować jazdę skoro osoby o których mówisz nie potrafią utrzymać się w pasie przy 50 km/h lub po prostu nie zależy im na tym. 

Pozorne zatkanie czarnej dziury, tak bym to nazwał.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jeżdżę skodą i powiem Ci że spokojnie można ogarnąć Ją nawet przy 160 km/h i to bez problemu. Nie wiem w czym robisz problem, zabij wszystkie dzieci to będzie w ets2 normalnie ( żartuje oczywiście). Niestety to przez młodych kierowców tak to się dzieje na tych wirtualnych drogach, że się rozbijaja  itd. to nic nie zmieni że zmienimy max prędkość, wystarczy że wrzucisz nieodpowiednie osoby do gry i już problem :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.