Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[Forum] Opcja usunięcia obserwującego


elot360PL

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Opcja usunięcia obserwującego nasz profil na forum TruckersMP

Opis Sugestii: Sugestia polega na dodaniu opcji która umożliwi usunięcie obserwującego nasz profil. Wiem, jest opcja że nikt nas nie może obserwować (Chociaż co mi po tej opcji jeśli gdy ponownie pozwolę siebie obserwować to moi obserwujący nadal mnie obserwują, w skrócie, nie ma rady na pozbycie się ich), jednak chodzi mi o osoby którym nie przeszkadza że np znajomy je obserwuje. Ale co jeśli obserwuje cię kogoś kogo nie lubisz albo nie życzysz sobie by ciebie obserwował? Ponieważ to jest nasz profil myślę że opcja usunięcia konkretnej osoby z tej grupy była by nawet użyteczna.

Przykładowe obrazki:

Spoiler

XpF3HOB.png

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Skoro jestem "zarządcą swojego profilu" to chyba mogę decydować kto może mnie obserwować a kto nie, prawda?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

W sumie, czemu by nie.

Jeśli komuś takie coś przeszkadza, gdy ktoś kogoś obserwuję, a jedna osoba nie lubi tej drugiej lub jej nie toleruje :troll: to wprawdzie powinno się mieć możliwość usunięcia tejże osoby z listy followersów na profilu TMP lub całkowitego zablokowania :) .

 

Jestem na TAK .

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.