Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Problem z wersją...


Recommended Posts

Witam ! 

Dawno nie odpalałem multiplayer-a oraz samego ETS2 i po pewnym czasie wzięła mnie ochota... Także odpaliłem grę wcześniej wszystko aktualizując i moim oczom okazał się błąd typu że mam wersję 1.27.1.7 a powinienem mieć 1.27.2.4s. Ogólnie mówiąc ponowna instalacja Steam,multiplayer-a oraz samej gry nic nie dała i w sumie mam już związane ręce bo wszystkie pomysły na ten problem mi się pokończyły także ktoś może miał podobny problem i mógłby mi pomóc go rozwiązać ? 

Z góry dzięki :)

ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, elot360PL said:

Reinstall steama w przypadku złej wersji gry? Reinstall MP kiedy to z wersją ETS masz problem?

 

Potrzebujesz doprowadzić ETSa do wersji 1.27.2.4. Sprawdź czy może przypadkiem masz ustawione z zakładce Beta we właściwościach temporary 1.27.x, przypomnę że powinien być ustawiony Brak udziału. 

W zakładce beta mam na 1.27.x także przestawię na brak udziału i dam znać czy działa ;)

 

Edit: nadal to samo...

Edited by Lulu PolskiMiliarder
ab269392.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.