Jump to content

Bu nedir

gokhankesmen

Recommended Posts

Öncelikle merhaba,

TruckersMP Hiç bir zaman oyunun satışı artsın diye böyle bir yürürlüğe girmemiştir, çünkü siz oyunu satın aldığınız zaman o ücretler, Scs Software'ye gidiyor, TruckersMP Hiç bir şekilde, Scs Software üzerin'den kar amacı gütmüyor, TruckersMP'nin sunucu ve hosting masrafları, tamamen kendi ceplerinden, site üzerindeki reklamlara tıklamalarından, ve gelen bağışlardan çıkıyor, bu konu hakkında herhangi bir şikayetiniz varsa forum üzerin'den değil de feedback adresine mail atmanız gerekmektedir ^

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Şüphesiz ki SCS'nin ETS ve ATS satışlarında MP desteğinin olmasının büyük bir etken olduğu göz ardı edilemez. Ve Truckers MP'de SCS'nin satışları artsın ve belki biraz da hobi olsun diye hayrına bu işi yapıyorlar. Yani bu dediğinizde de doğruluk payı olabilir.

2iowic.png

3 minutes ago, gokhankesmen said:

^

Bu konu hakkın'da, tarafınızca bana anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederim, şimdiden sizlere iyi günler ve iyi oyunlar dilerim..

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Just now, [TSRVTC - Driver] ismail [TR] said:

Bu konu hakkın'da, tarafınızca bana anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederim, şimdiden sizlere iyi günler ve iyi oyunlar dilerim..

Estağfurullah esas ben teşekkür ederim ilginizden dolayı. Ben de iyi günler ve iyi oyunlar diliyorum.

• Upvote 1

2iowic.png

Merhaba,

TruckersMP ücretsiz bir moddur ve her multiplayer oyun/mod gibi bu modun da kuralları var. Eğer kurallara uyulmuyorsa kişi gerekli cezayı göze almış demektir. 

Kurallar: 

Ayrıca: Sunucular, moderatörler ve yönetim herkes için ücretsiz sağlanır ve bu anlamda, herkes TruckersMP sunucularında bir konuk durumundadır ve bu ayrıcalık herhangi bir anda geri alınabilir. Başka bir kullanıcı veya yönetim ekip üyesine karşı herhangi bir şekilde zorluk çıkartılmasına veya suç işlenmesine kesinlikle izin verilmeyecektir. Herhangi bir zamanda ve bizim takdirimizle sunuculara erişim imkanınızı kaldırma hakkımız saklıdır. TruckersMP  modu yaratıcılarının hiçbir şekil, şart ve durumda SCS ile bağlantılı olmadığını unutmayınız.

Sanırım bu bilgiler yeterli olacaktır.

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

Kısaca TruckersMP "Multıplayer" Euro Truck Simulator 2 oyunun bir modu. Aynı otobüs modu gibi. TruckersMP ile SCSnin hiçbir ilgisi yok.  Sen sadece Steamden Euro Truck Simulator 2 yi aldın ve multıplayer modunuda kendi isteğinle kurdun.Eğer Multıplayer yönetimini Beğenmediysen Multıplayer silebilirsin. Steamden aldığın Euro Truck Simulator 2 yi oynayabilirsin. Multıplayer oynıcaksın diye bir zorunluluk yok yani. 

Ama şunda sana katılıyorum oyunun alınma sebebi ve eğlenceli olan kısım Multıplayer. Buda kişiden kişiye değişir tabi bazısı harita modu indirip sıngle de oynamayı daha çok sever. Kimide sadece Multıplayerda oynamayı sever. 

1 hour ago, UYGAROZTEMUR said:

Kısaca TruckersMP "Multıplayer" Euro Truck Simulator 2 oyunun bir modu. Aynı otobüs modu gibi. TruckersMP ile SCSnin hiçbir ilgisi yok.  Sen sadece Steamden Euro Truck Simulator 2 yi aldın ve multıplayer modunuda kendi isteğinle kurdun.Eğer Multıplayer yönetimini Beğenmediysen Multıplayer silebilirsin. Steamden aldığın Euro Truck Simulator 2 yi oynayabilirsin. Multıplayer oynıcaksın diye bir zorunluluk yok yani. 

Ama şunda sana katılıyorum oyunun alınma sebebi ve eğlenceli olan kısım Multıplayer. Buda kişiden kişiye değişir tabi bazısı harita modu indirip sıngle de oynamayı daha çok sever. Kimide sadece Multıplayerda oynamayı sever. 

hocam bikaç iyi kodcu bulup kendi MP serverimizi oluşturamaz mıyız acaba? GTA San Andres veya Hamachi gibi?

2iowic.png

6 hours ago, gokhankesmen said:

hocam bikaç iyi kodcu bulup kendi MP serverimizi oluşturamaz mıyız acaba? GTA San Andres veya Hamachi gibi?

Aman kards ne yaptın sen. Bildiğin gibi değil bu iş. Dünyanın parasını veriyor adamlar. Sanandrese benzermi bu. :D

7 hours ago, UYGAROZTEMUR said:

Aman kards ne yaptın sen. Bildiğin gibi değil bu iş. Dünyanın parasını veriyor adamlar. Sanandrese benzermi bu. :D

Kickstarter falan yardırırız. Tübitaka başvururuz hocam. Millet Metin2 sunucusu falan açıyor biz niye yapamayalım hocam bi başlayalım sonra bakarız?

2iowic.png

3 minutes ago, gokhankesmen said:

Kickstarter falan yardırırız. Tübitaka başvururuz hocam. Millet Metin2 sunucusu falan açıyor biz niye yapamayalım hocam bi başlayalım sonra bakarız?

Yok kardeşim benim kafam rahat böyle.Kolay bişe olsa şuana kadar 1 milyon kişiden en az 10 15 tanesi yapabilirdi.  :) 

• 3 weeks later...

Topic is inactive.

Locked and Moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.