Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

klausymas/pasiūlymas.


Lithuania_Man

Recommended Posts

Sveiki, aš esu įkūręs savo firma ir noriu jūsų paklausti kokios taisyklės įkūrus firma yra?

O pasiūlymas tai toks: Ar nenorėtu Lietuvių firmos padaryti organizacijas visokias ir daryti firmų direktorių susirinkimus? Tai yra išrinkti vieną žmogų kuris būtų atsakingas už Lietuvių firmas ir kad darytu visokias firmų direktorių susirinkimus, o ten aptarti visus firmų reikalus. Skin, vilkikų būkle ir pačios firmų būkle, o gal net ir firmų konkursus.

Link to comment
Share on other sites

Kokios taisykles ? Tai tik tagas prie vardo ir viskas. Nei tai firma, nei ka. O del kito pasiulymo tai pievav isvis. Kas rinks kaskoki direktoriu, to kas neegzistuoja ? Tai net ne pareigos.... Ok isrink lietuvos firmu direktoriu, kaskas sukurs savo firma ir ka jis klausys to kito direktoriaus ? :DDDD as net nezinau kodel cia isvis atsakineju. tokio klausymo net uzduot negalima.

...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Reikia suprasti, kad ETS2MP reikalauja žmogaus vaizduotės, būtent todėl kažkas ir bando įsijausti į žaidimą lyg tai būtų realybėje, šiuo atveju, firmų direktorių susirinkimai ir t.t. Jeigu jums tai atrodo išvis nesąmonė, aš net nesuprantu, ko jūs čia kiurksot forume ar pačiam ETS2MP, jeigu jums tik galvoj paskraidyt su fūrom ar pasirodyt kokie dx esat, tad jums čia tikrai ne vieta. Konvojai... ane, pavyzdžiui... taigi ten važiuoji kolona ir viskas, irgi nesąmonė atrodo? Jei taip, tai naxui išvis sugalvojot ETS2MP žaist... profiliai tai perliniai, banų daxuje, warningų irgi... gėda...

U9yCPwi.png

Link to comment
Share on other sites

As daznai susiduriu forumuose bei grupese su Lietuviu problema jog Lietuviai yra ne vieningi,galvojau tikrai butu smagu jei kompaniju Vadovai turetu atskira serveri kur galetu bendrauti ir kartu kazka organizuoti,dalintis idejomis bei patirtimi,bandziau tai padaryti ir kas gavosi? Visi pasidare tokie mandri kad net buvo juokinga skaityti ju atsakymus i mano pasiulimus. "Kompaniju Vadovai" sukure kompanijas ir turintis po 3-5 zaidejus kompanijoje galvoja jog tai didele kompanija ir viska gali jie patys padaryti be kazkieno kito pagalbos,golvojau ok,as tik norejau gero visiem,tai vat po tokiu visokiu issireiskimu nusprendziau sutelkti demesi i savo kompanija ir siuo metu esame didiziausia lietuvos kompanija,turinti didziausia lietuviu skaiciu tai yra 74 zaidejus,jei sudetume ir tuos kuriuos pasalinome del neaktyvumo butu jau apie 130 zaideju.dziaugiuosi savo kompanija ir visais zaidejais kurie yra mano kompanijoje nes neturiu jokiu problemu su jais.Yra dar dvi kitos kompanijos kurios bendradarbiauja su musu kompanija ir galiu pasakyti jog yra ganetinai malonu,organizuojam bendrus konvojus padedam spresti bedas ir dalinames patirtimi.Didziausia beda yra ta jog ne visi turi vienoda poziuri i zaidima ir del to jie niekada nepajaus to zaidimo malonumo koki mes jauciame visi kartu zaizdami.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.