Jump to content

WOT - Kilka pytań


Recommended Posts

Kłaniam się z góry jak rzadko który, witam i o zdrowie pytam.

Uwielbiam jeździć z ładunkami z WoT'a, ale mam parę niejasności...
 

Po pierwsze, nie wiem jak wysłać dane ciężarówki na profil WoT'a.
Mam wszędzie same znaki zapytania

Spoiler

592fa644a52b9_6xCFLlf1.thumb.jpg.897e1fd62da307a8425dfabcf753f816.jpg

Po drugie, podczas ekranu ładowania gry ETS/ATS pokazywane są "wyróżnione zdjęcia użytkowników". Również z WoT'a
Jak wysłać takie zdjęcie do galerii WoT?
Sprawdziłem wszystkie opcje i albo mam naprawdę problemy z oczami, albo nie mam do czegoś dostępu...

Proszę o podpowiedzi...

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Mr Popcorn [SpeedyTrans]

www.SpeedyTrans.pl

Link to comment
Share on other sites

W opcji robienia zdjęcia pod klawiszem M masz Menadżer Zdjęć. Dane ciężarówki są zbierane automatycznie jak któreś ze zdjęć przedstawiających twojego trucka wyślesz jako Zdjęcie obecnej ciężarówki.

A tak to ogólnie wybierasz puste miejsce w ograniczonej galerii i wrzucasz zdjęcia. Jak będziesz miał farta to może trafisz do wyróżnionych screenów. Chyba że to działa trochę inaczej, ja jednak nie znalazłem specjalnej zakładki na stronie WOTa. 

Link to comment
Share on other sites

To dostęp do tego jest przez grę? W życiu bym na to wpadł. Już uruchamiam ETS'a i testuję. Dzięki.

 

Edit:
Ale bajer. WoT potrafił wyczytać ze screena dane techniczne ciężarówki: jaki silnik, podwozie, skrzynia biegów...
Dziękuje Ci bardzo :-) Ale teraz zacznę wrzucać zdjęć :-)

Edited by [Speedy] Mr Popcorn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.