Jump to content

Oyuncu Raporlarıyla ilgilenilmiyor

AKDENIZ[TR]

Recommended Posts

35 minutes ago, HamitCanKilic / 24] said:

Oyun içi chat küfür, spam vs şeylerde fotoğraf kabul ediliyor ama diğer suçları ispat etmek için video kaydı gerekiyor. Bu adam belki de başka biri bu hale getirdi gitti orada neler olduğunu anlayamazsınız ki fotoğraf ile. Ayrıca chatte biri küfür etse onu herkes ss alıp 10 kişi raporluyor. Bu olasılıkları düşünüp yöneticileri sıkıltırmamak gerekir. Siz report ettiyseniz oyununuza devam edin oyunxu suçlu ise zaten banlanır. Mesela benim şuan 15-17 civarında reportum var beklemede 2 haftadır bekliyor. Ben kötü oynayan oyuncuyu report etmişim gerisi adminlere kalmış birşey.

Bu adamı başka biri bu hale getiriyor diyorsun gerçek zamanda yarım saattir böyle duruyor ve arkada biriktirdiği trafiğe bak kaldı ki f7+enter zor değil 5 sn alır en fazla bu adam bilerek duruyor orda şu foto nasıl ispat edemiyor anlamıyorum.Hadi ispatlayamadım adam yarım saat böyle kaldı bir admin bile görmedi bunu nasıl izah ederiz hele duisburg-calais yani en pöpüler güzergahta?

16 minutes ago, Subjugate said:

Bu adamı başka biri bu hale getiriyor diyorsun gerçek zamanda yarım saattir böyle duruyor ve arkada biriktirdiği trafiğe bak kaldı ki f7+enter zor değil 5 sn alır en fazla bu adam bilerek duruyor orda şu foto nasıl ispat edemiyor anlamıyorum.Hadi ispatlayamadım adam yarım saat böyle kaldı bir admin bile görmedi bunu nasıl izah ederiz hele duisburg-calais yani en pöpüler güzergahta?

Oyuncu siz fotoğrafla rapor etmişiniz, aradaki zaman farkı oyun içi bir dakika olduğundan raporunuz reddedilir, f7 çekmiştir pc yavaş diye geç kalkmıştır bilemeyiz, bir başka arkadaş aynı oyuncuyu sadece 4 saniyelik video ile raporlamış aynı şey yine geçerli.

rapor böyle olacak, video alamıyorsanız uzun süre orada olduğunu gösteren fotoğraf sayısı çok olacak.

12 minutes ago, F.Maynard said:

Oyuncu siz fotoğrafla rapor etmişiniz, aradaki zaman farkı oyun içi bir dakika olduğundan raporunuz reddedilir, f7 çekmiştir pc yavaş diye geç kalkmıştır bilemeyiz, bir başka arkadaş aynı oyuncuyu sadece 4 saniyelik video ile raporlamış aynı şey yine geçerli.

rapor böyle olacak, video alamıyorsanız uzun süre orada olduğunu gösteren fotoğraf sayısı çok olacak.

Teşekkürler birde report ederken tarih saat soruyor onu nasıl yapıcaz gerçek zamana göre mi yoksa oyundaki zamana göre mi ayarlıyacaz?

1 hour ago, Aykut / 29] said:

o kadar çok alttan alıyoruz ki insanlar bunu fırsata çeviriyorlar nasıl olsa bir şey olmuyor deyip yapmaya devam ediyorlar. 

Abicim burdaki adminlerde robot değilki hemen bakabilsinler. Adamlar üniversitede,evliler gönüllü olarak bu işi yapıyorlar. İngilizceniz yeteri kadar varsa sizde başvuru yapıp admin olabilirsiniz. O raporların olduğu panelde milyonlarca rapor var gün geçtikçe çoğalıyorda sakin olun raporlayın elbet bir gün kişi ve/veya kişiler, cezasını alacak.

On 03.06.2017 at 3:57 PM, UYGAROZTEMUR said:

Abicim burdaki adminlerde robot değilki hemen bakabilsinler. Adamlar üniversitede,evliler gönüllü olarak bu işi yapıyorlar. İngilizceniz yeteri kadar varsa sizde başvuru yapıp admin olabilirsiniz. O raporların olduğu panelde milyonlarca rapor var gün geçtikçe çoğalıyorda sakin olun raporlayın elbet bir gün kişi ve/veya kişiler, cezasını alacak.

Uygarcım ben oyun içerisindeki report sisteminden bahsetmiyorum güzel kardeşim sitede var olan sistemden bahsediyorum. Diyorsun ki başvuru yapın yapıyorsun da adam önce seni forum modaratörü yapıyor direk admin olamıyorsun ki. Adminlerinde yaş aralığı hemen hemen herkes biliyor. Burdaki asıl sorun sistemin düzgün kullanılmaması ve verilen cezaların yetersiz  bazı cezaların ise yersiz ve gereksiz olduğudur. Yapılan itiraza bile önem gösterilmiyor ise ben bunda art niyet ararım kardeşim. 

Normalde bu tarz konulara yorum yazmam ama yazılanlara bakınca bir istisna geçeyim dedim.

Herkesin bildiği gibi Duisburg-Calais (Caisburg) yolunun Rotterdam-Brussel kesişiminde muazzam bir trafik oluyor.Bu trafik yetmezmiş gibi tırını veya arabasını yolun abuk sabuk biryerine çekip, üzerine vazifeymiş gibi sıfır kamerası ile sadece rapor videosu çekerek admincilik oynayanlar birleşince, cehennemin kapıları aralanıyor.Bu admincilik oynayan kişiler tarafından günde en az 50-60 rapor gönderiliyor.20 tane admincilik oynayan insan olsa, hesabını siz yapın.Bir de bu durumların haricinde şehir içlerinde ve normal yollarda denk gelinen olayların raporları gönderiliyor.Gönderilen raporların çoğunluğu fotoğraf olduğu için de genelde reddediliyor.Reddedilince birdaha gönderiyor, birdaha, birdaha, birdaha...Rapor sisteminde aktif halde 1 kişiden gelen 200 rapor oluyor.Az biraz mantıklı olun, "Oyunda admin yok." diye çığırıyorsunuz, "Raporlara bakılmıyor." diye çığırıyorsunuz, "Ban itirazı yaptım cevap yok." diye çığırıyorsunuz ama kimse şunu çığırmıyor; "Bu adminler biyonik varlıklar mı ?" Sen raporunu gönderip arkana yaslanıyorsun ama o adam senin raporunla banladığı kişinin -itiraz ederse- ban itirazına da bakmak zorunda.Herkes İngilizce bilmiyor, gelen itiraz Rusça olabilir, Japonca olabilir ve şahsı banlayan admin bu dilleri bilmiyor olabilir.

Uzun lafın kısası; adminlik öyle size gözüken gibi "Banla geç." 'lik bir durumdan oluşmuyor.

Edited by RaichuTR

29 minutes ago, Aykut / 29] said:

Uygarcım ben oyun içerisindeki report sisteminden bahsetmiyorum güzel kardeşim sitede var olan sistemden bahsediyorum. Diyorsun ki başvuru yapın yapıyorsun da adam önce seni forum modaratörü yapıyor direk admin olamıyorsun ki. Adminlerinde yaş aralığı hemen hemen herkes biliyor. Burdaki asıl sorun sistemin düzgün kullanılmaması ve verilen cezaların yetersiz  bazı cezaların ise yersiz ve gereksiz olduğudur. Yapılan itiraza bile önem gösterilmiyor ise ben bunda art niyet ararım kardeşim. 

Yanlış anlamışssınız beni ben oyun içerisindeki rapor sisteminden bahsetmiyorum siteden bahsetmiştim. Neyse 3 hafta önce rapor ettiklerimin hepsi yasaklandı. Beklerseniz yasaklanıyor hepsi acele etmeye gerek yok. Adminlerimiz ilgileniyor. İyi Oyunlar. 

Herkese merhaba,

Evet o raporları ile ilgilenilmeyen mağdurlar listesinde maalesef ki bende yer alıyorum :)

Ama şunu unutmamak gerekiyor, oyun yöneticilerininde kendi özel hayatları var ve bu işi gönüllü olarak ellerinden geldiğince disiplinli hallediyorlar. Acil olduğunu düşündüğünüz raporları bir kaç kez tekrarlamanız ve tekrarladığınız raporları yeni oluşturduğunuz raporların sonuna açıklama da tekrarlandı diyerek link bırakırsanız sorun ortadan kalkar ve kolayca halledilir. 

eskiden böyle bir sorun yoktu son 1 senede oyuncu arttı ve c-d yolu meşhur olduktan sonra olmaya başladı o yolda bir  raporu birden fazla atıyorlar aynı olaydan buda baya bir zaman kaybına sebep oluyor 30 tane admin var bakmaya çalışıyorlar elinden geldikçe adminler bende raporladıgım kısılerın son durumunu merak ediyorum ama göremiyorum :(

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Kadyo Arttırılmalı yaklaşık 200 kişi oda sallamayla bi gruplar 200 kişi 2 milyon kişiyle ilgilenemez en az 1000 admin olmalıdır

• 2 weeks later...

Topic is inactive.

Locked and Moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.