Jump to content
  • 0

Jak mogę efektywnie sprawdzić id truckersmp


Zdobywca Zdobyczy.

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

W czasie grania można te dane uzyskać na dwa sposoby: Za pomocą komendy /pinfo <ID slotu gracza sprawcy>, lub poprzez otwarcie okna zgłoszenia najpierw zaznaczając sprawcę na liście graczy, by potem wcisnąć "Report". Po za grą te dane można uzyskać również z spawn logu z danego dnia. Te należy znaleźć w folderze "Logs", który jest w folderze ETS2MP, lub ATSMP, który się znajduje w folderze "Dokumenty" Twojego profilu w systemie.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Najbardziej efektywnie to sprawdzisz TMP ID poprzez wpisanie komendy w czat /pinfo <ID z gry>.

Potem masz logi gdzie masz wpisane TMP ID od razu jak ktoś ci się pojawi na tabie. 

 

W obu miejscach masz także nazwę gracza. Ponieważ nicki na serwerach są ciągnięte z kont TMP to nie ma już problemu że w grze nagrałeś gracza Marchew1 a podczas pisania reporta wyskoczył ci Winogrona34.

 

Czy dostatecznie wyczerpałem temat czy w ogóle nie zrozumiałem o co ci chodzi?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No ale nie zapisał mi się dany log pod koniec i mam tylko nick z gry delikwenta.Dlatego się pytam czy da radę poprzez nick konta zlokalizować danego gracza.Dalej będę wiedział jak postąpić tylko mi chodzi z tego punktu widzenia czy da się coś wyciągnąć :P

 

Bo czasami logi się nie zapisują mi od początku do końca tak więc pozostaje mi tylko domniemany nick z gry i czy da się to jakoś ustalić i gdzie i na jakiej stronie albo jak wyszukać dane konto tmp ?

Edited by Robercikosky

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.