Jump to content
  • 0

pomoc drogowa, parkig, zlecenia, teleportacja


kozak008

Question

Witam. Mam niestety kilka problemow z ETS2 na multi. Jestem dość nowym graczem wiec prosze o wyrozumiałość jak jakies problemy wynikaja z mojego braku znajomosci :) 

 

1. Nie moge korzystac z pomocy drogowej - po jej wezwaniu gra zacina sie bez odpowiedzi i musze awaryjnie z niej wychodzic

2. Nie moge przespac sie na parking - to samo

3. Nie moge brać zlecen zewnetrznych - wyswietla sie informacja o tym ze musze najpierw ukonczyc zabrane wczesniej zlecenie chodz jestem bez zaladunku i wczesniej go rozładowełem poprawnie

4. Nie działa mi teleportacja - ani do garazu, ani do salonu 

 

Ogolnie zdaje mi sie ze gra dzialala poprawnie do poki nie zaczełem grac na multi. Teraz problemy powtarzaja sie na multi i singlu. Oczywiscie gram na swoim profilu. Dodam jeszcze ze reinstalowalem juz gre.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Co do gry zacinającej się przy pomocy drogowej, spaniu i korzystaniu z promu (i tak dalej) - musisz poczekać.

Twój profil próbuje zsynchronizować stan ekonomii z serwerem, coś takiego - może to zająć nawet 15-20 minut.

Jak już raz to odczekasz i gra ci się odetnie, nie będziesz już miał takich problemów w przyszłości.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, kozak008 said:

3. Nie moge brać zlecen zewnetrznych - wyswietla sie informacja o tym ze musze najpierw ukonczyc zabrane wczesniej zlecenie chodz jestem bez zaladunku i wczesniej go rozładowełem poprawnie

Będąc w menu (Ekran z twoją ciężarówką i różnymi informacjami) w lewym górnym rogu najedź na okno ze zleceniami i upewnij się że nie masz żadnego zlecenia z World of Trucks.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Careless,

Dzieki zadziałało, wystarczyło uzbroic sie w cierpliwość. 

 

elot360PL,

rzeczywiscie miałem zlecenie, które musiałem porzucić po przez wczytanie gry poniewaz jakis szalony gosc bez naczepy we mnie wjechał i nie mogłem wezwać pomocy drogowej :)

 

Dzieki za pomoc i szerokości !

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.