Jump to content

mdy1907

Recommended Posts

Selam! :) 

Bu sorunun önüne geçebilmek için (4) çözüm yolu bulunmaktadır, bu çözüm yolları ise şunlardır;

1-) Kullandığınız save dosyasında, çok fazla çalışan (İşçi, garajlar ve/veya tırlar) olmamalıdır, ne kadar çok işçiniz, garajlarınız ve/veya tırlarınız varsa eğer bunlar kullandığınız profil dosyasına ağırlık vermektedir.

2-) Steam oyun ön belleğinin bütünlüğünü doğrulayın

3-) Farklı bir profil dosyası oluşturun

4-) Bu sorunu yaşadıktan sonra lütfen ilk 20 dk bekleyin o siyah ekran 20dk içerisinde geçiyor (İlk bunu deneyin)

Ayrıca bu konuyu açmış olduğunuz bölüm içerisin'de sadece ingilizce yardım konularına izin verilmektedir ama ve lakin forum içerisinde diğer diller bölümünde türkçe bölümüde mevcuttur bunun için ise yandaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz: 

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/33-turkish-discussion/

Ayrıca bu konuyu uygun bir moderatör türkçe bölümüne taşıyacağını umuyorum*

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

Sorunun belgelerim-Euro truck Simulator-mod dosyasının içindeki mod dosyaları birbiriyle uyumsuz çalışıyorsa ondan kaynaklanabilir. 2. çözüm ise demek istediğin f7'ye bastığında siyah ekran takılıyorsa tırınla servise git uyuyup dinlen. 15-20 dakika ekran siyah ekran kalacak ve siyah ekran sorunun çözülmüş olur.

On 24.05.2017 at 8:26 PM, mdy1907 said:

Oyunda F7 tuşuna basınca bazen oyun tepki vermiyor. Ve donuyor

Merhaba ;

2 gün önceye kadar aynı sıkıntı bendede olmuştu. F6 işi iptal ettim sonrasında oyun dondu. Kendisine gelir diye pcyi açık bırakıp 10 dakikalığına dışarı çıktım. Geldiğimde oyun kendisine gelmişti ve tekrar oyuna girip F7 çektim sıkıntısız çalışıyordu. Sende oyun donduğunda biraz beklemeyi denemelisin. :) 

• 3 weeks later...

Topic is inactive.

Locked and Moved to Turkish Archive.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.