Jump to content

eposta ve şifre hatasi acil yardim...

Guest

Recommended Posts

Invalid Email or Password Hatası alıyorum.. eposta şifre dogru girdiğimden eminim. üstelik 10 kere epostami ve şifremi değiştirdim hiçbir şekilde hesaba giriş yapamiyorum lutfen yardim edin 

54F61F8A128F63E5CA893E37FD22AC9BB71E1F2A

@sezerrarass

-Öncelikle siteye email adresinizle giriş yapacaksınız.Nickname,Steam Nickname veya Oyun Nickname olmamalıdır.
-Email adresini ve şifreni bir metin belgesine yazdıktan sonra kopyala yapıştır yöntemi ile oyun ekranında giriş yapınız.
-Eğer giriş yapamazsanız şifrenizi sıfırlayınız.
-Şifrenizde sembol bulunmamalıdır.Sadece harf ve rakamlardan oluşmalıdır.
-Aile paylaşımı kapalı olmalıdır.
-Sizin TruckersMP üyeliğin ile Steam üyeliğiniz aynı mail üzerine olmalıdır.
-Profiliniz herkese açık olmalıdır.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

@sezerrarass

-Eğer bunları yaptıysanız ve hala giremiyorsanız bir ticket gönderin: https://support.truckersmp.com/

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

• 3 weeks later...

Topic is inactive.

Locked and Moved to Turkish Archive.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.