Jump to content

Virtual Reality w ETS2 Multi


J@zzu

Recommended Posts

Oculusy póki co nie są wspierane przez Multiplayer, kiedyś były plany żeby je dodać, ale zbyt mało ludzi z tego korzysta i na tę chwilę ten temat umarł, ale może kiedyś będzie taka opcja :P Może jest jakiś sposób żeby z nich korzystać ale, jeszcze nie ujrzał światła dziennego ^^

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bandero said:

zbyt mało ludzi z tego korzysta i na tę chwilę ten temat umarł

 

Wiadomo, że więcej użytkowników korzysta z monitora (monitorów). Ale jednak sporo osób posiada czy to HTC czy Oculusa. Ogólnie na co dzień ścigam się w iRacing i w nim korzystam właśnie z Oculusa. W lidze w której jeżdżę już około 15-16 osób posiada Rifta. Jestem pewien, że gdyby truckersmp obsługiwał VR to mogłoby dojść sporo osób do grona "multiplayerowców".

W samym iRacing już ponad 1000 osób zadeklarowało się, że korzysta z technologii Virtual Reality.

Edited by J@zzu [PL]
Link to comment
Share on other sites

On 25.05.2017 at 11:39 PM, elot360PL said:

Liczba kont TMP dobiega (jeśli już nie dobiegło) do liczby dwóch milionów.

Jednocześnie na serwerach gry potrafi grać gdzieś tak 6000 / 7000 graczy.

Nie chce siać defetyzmu ale czy grupa VRowców jest na tyle duża że warto też zrobić coś dla nich?

 

Jezli nie bedzie to kosztem innych to czemu nie, moze i ja sie zdecyduje bo nie powiem musi to ciekawie wygladac.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Owca315 said:

 

Jezli nie bedzie to kosztem innych to czemu nie, moze i ja sie zdecyduje bo nie powiem musi to ciekawie wygladac.

 

Uwierz mi, wygląda bardzo ciekawie.

 

@elot360PL Twoje podejście do tematu jest dosyć hmm... jakby to delikatnie powiedzieć.... samolubne. Przecież nie napisałem, że powinna być tylko wersja obsługująca Oculusa. Bardzo fajnie by było jakby dało radę pogodzić jakoś te dwie wersje.

Link to comment
Share on other sites

Trochę dziwne że uważasz że jak trzymam stronę zdecydowanej większości to jestem samolubem. Ale trudno.

 

1 hour ago, J@zzu [PL] said:

Przecież nie napisałem, że powinna być tylko wersja obsługująca Oculusa. Bardzo fajnie by było jakby dało radę pogodzić jakoś te dwie wersje.

Raz że wersja na Oculusa to beta, a MP wspiera tylko oficjalne wydane wersje.

Dwa, gdyby się dało pogodzić pracę przy dwóch wersjach jednocześnie to mwl by nie zrezygnował ze wspierania wersji 32bit. A jak wiemy zrobił to bo zajmowanie się obiema wersjami byłoby czasochłonne. Co prawda nie znam się czy różnice w kodzie między wersja podstawową a tą z Oculusem ale to wciąż dwie wersje launchera.

Ale zawsze można spytać się u źródła, a nuż otrzymamy odpowiedź.

@mwl4

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.