Jump to content

ETS2 Multiplayer Rynek pracy


Recommended Posts

Witam chciałbym prosić was o pomoc ponieważ mam problem z rynkiem pracy w ets2 multiplayers gdy biorę dwie oferty i chce wziąć nową ofertę z rynku pracy to nie mam żadnej zawszę tak mam gdy dostarczę dwa ładunki proszę o pomoc jak to naprawić żebym nie musiał wpisywać nonstop g_force_economy_reset 1 g_force_economy_reset 0 żeby się pojawiło wtedy to musiałbym to wpisać i wyłączyć grę i tak nonstop robić da się to jakoś zrobić żeby na stałe pokazywało oferty z rynku pracy ??

 

Edited by arusf2011 [PL/EN]
Deleted English part to avoid replies from people from other countries
Link to comment
Share on other sites

Witam. Żeby nie tworzyć nowego tematu to napiszę tutaj. Wszelkie sposoby wpisywania tego force economy pomagają, ale na krótko. Po przejechaniu kilku tras, bądź wyłączeniu gry zlecenia znikają. Nie pomaga nawet teleport do serwisu i przespanie się. Jest jakiś inny sposób, oprócz zakładania nowego profilu? Nie chciałbym stracić wszystkich osiągnięć, dlatego zależy mi grać na tym samym koncie. Już mnie powoli wkurza to ciągłe wpisywanie g force coś tam coś tam.

logo.png

Link to comment
Share on other sites

@M.P'Gaming znalazłem pewien fajny sposób, bez wychodzenia z gry. Przypuśćmy, że nie masz zleceń w okienku szybkie zlecenia i w tym drugim. Podjeżdżasz pod dowolną firmę, i wchodzisz w kółko i tam są zlecenia. Mimo tego przyjmujesz Je, i jak Ci nie zależy na kasie, to dajesz anulacje tego zlecenia poprzez F6 i ENTER. I jak dasz to, to zlecenia wszystkie powracają :)

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Sposób spoko, ale pamiętajcie, że czas na serwerze nadal płynie jak wyjdziesz z gry. Jeśli zlecenia wygenerowane w grze kończą się np w 4 tydz 5 dzień 18:30 to po prostu znikają, jeśli czas na serwerze przekroczy tą godzine i date. Nie trzeba wtedy nic kombinować, wystarczy się przespać, jeśli nie można to skorzystać z pomocy drogowej. Wtedy generują sie nowe zlecenia (to słynne zacięcie gry przy teleportacjach wszelakich, musi przetworzyć plus ewentualne zlecenia zatrudnionych kierowców) i nie ma problemu, nigdy nie użyłem tej komendy, mało tego sposób opisany przeze mnie nie generuje ubytków w zbieraniu expa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.