Jump to content

TruckersMP Takımını Tanıyın

User_9806

Recommended Posts

Y2NlMzg4MDU2ZjE.png

Herkese merhaba kamyoncular,

Soracağınız soruyu aşağıdaki takım arkadaşlarımızda sorabilirsiniz ancak burada onlar hakkında daha fazla bilgi bulunmaktadır! :) 

@Rekoil_'in (İngilizce açıklamasının türkçe anlamı

Adım (Ryan) ya da (Rekoil_) internette'ki kullanıcı adım ile. Şuan 17 yaşındayım tmp ekibine 2.5 yıl önce aralık 2015 de katıldım topluluk müdürü olarak görev yaptım ve bu günlerde topluluğun geri dönütleri ile ilgileniyorum topluluk işinde kaldım çünkü farklılıklarımız hoşuma gidiyor her ne kadar tır simulasyonları fps kadar havalı olmasa da kayıtlı kullanıcı sayımız 1.5 milyona çıksa bile- hala lisedeyim umarım önümüzdeki sene biter sonra üniversitede program dersleri almayı planlıyorum burada zaman geçirmek çok eğlenceli umarım sizin için de öyledir.  

@HumaneWolf'in (İngilizce açıklamasının türkçe anlamı)

20 yaşındayım Norveçliyim, üniversite öğrencisim 2014 yılın'da de TruckersMP'ye ilk moderatör olarak atandım daha sonra oyun yöneticisi ldum ve devamında topluluk yöneticisi oldum, daha sonra da proje yöneticisi oldum ^

@Clarkinator'ün (İngilizce açıklamasının türkçe anlamı)

(Chris) TruckersMP'ye katıldım çünkü diğer platformlardan daha sakin bir oyun istiyordum, çok fazla silah oyunu vardı, ye katıldım çünkü pazardakilerden daha relax bir oyun istiyordum çok fazla silah oyunu vardı ve çok stresli oyunlar vardı ben sadece rahatlamak istiyordum. Ben clarkinator TMP proje müdürü Yazılım yapımcısı ve twitch yayıncısı Programlamayı oyun oynamayı arkadaşlarla takılmayı ve o tür şeyleri seviyorum 

@Sgt_Tailor'ün (İngilizce açıklamasının türkçe anlamı)

Merhabalar, benim adım (Hunter) 19 yaşındayım, New Jersey'de yaşıyorum, Bilgi Teknolojisi eğitiminin ikinci yılındayım, TruckersMP Takımına 2015 Yılının kasım ayında moderatör olarak katıldım, bundan önceki rütbem ise medya takımıydı ve işim Youtube kanalımız için kipler çekmekti, oyun içi adminliğimde vardı takibi, o zamanlar. Ocak 2017'de ise medya takımı lideri olarak görevlendirildim, bu büyük toplulukta bulunmaktan gayet çok mutluyumm ve daha da genişleyeceğimi umuyorum, umarım siz de TruckersMP'de eğlenirsiniz, şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim! ^

@FirestarteR93'ün (İngilizce açıklamasının türkçe anlamı)

Merhaba adım Christo 23 yaşındayım bulgaristanlıyım Endüstriyel teknoloji alanında mühendislik derecem var. Küçük bir meyve bahçem var ve burada yaşamımı sağlıyorum bu da bana bol bol boş zaman tanındığında harcanan yer oluyor. TruckersMP'yi çıktığında oynamaya başladım, dahil olma niyetim çok yoktu forum moderatörü oldum ki bu da dilimi geliştirmeme yardımcı olsun diye ama bu topluluğu çok sevdim ve halen de buradayım 

Bu konu içerisin'de sadece eksik olan @J-M'in konuşmasıdır, onun kurduğu metin türkçe anlamlarına göre çok karışık geldiği için onu maalesef türkçeye çeviremedim, bu konu hakkında maalesef üzgünüm :( 

Dikkat: Bu yapmış olduğum tercüme, orjinal konu ile çok bir fark olmasa bile farklılıklar gösterebilir,

Bu konu hakkında göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz

• Upvote 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

1 minute ago, HamitCanKilic / 24] said:

Sgt_tailor'ı iki kere yazmışsın. @[TSRVTC - Driver] ismail [TR]

Bilgilendirme için teşekkür ederim, dün 2 konu çevirdim, bunu dün yetiştiremedim çünkü bu bayağı yorucu oldu, yarına kalsın dedim, bugünde sabah kalkar kalkmaz çevirmeye başlayınca anca bitti, aklım karıştı napayım :( 

1

39 minutes ago, [TSRVTC - Driver] ismail [TR] said:

Bilgilendirme için teşekkür ederim, dün 2 konu çevirdim, bunu dün yetiştiremedim çünkü bu bayağı yorucu oldu, yarına kalsın dedim, bugünde sabah kalkar kalkmaz çevirmeye başlayınca anca bitti, aklım karıştı napayım :( 

Senin de işin zor be ismail, çeviri için teşekkürler :)

• Upvote 1

TIRCI

34 minutes ago, HamitCanKilic / 24] said:

@F.Maynard @[TSRVTC - Driver] ismail [TR] Diğer eksik özgeçmişleri ben çeviririm sorun yok. 

Sadece 1 kişinin eksik, (Eksik Özgeçmişleri) derken kaç tanesini demeye çalıştın ki? Sadece J-M'in eksik?

1

• Topluluk Yöneticileri

@scarface0359

Ben çoğunlukla bu toplulukta Scarface0359 olarak bilinen Michiel. Bu ekibe 2 sene önce forum moderatörü olarak katıldım. Bugün itibarıyla hala burada Topluluk Yöneticisi olarak buradayım. Burada olmaktan çok mutluyum, çünkü bu çok harika bir topluluk var, özellikle pek çok farklı kültür ve ülkeden birçok insan bu topluluğu çok ilginç hale getiriyor! 21 yaşımda hala genç biriyim, bu yüzden hala üniversiteye gidiyorum. Uygulama geliştirme eğitimim var, ancak bunun benim gerçek geleceğim olup olmayacağından emin değilim. Bir çok seçenek hala mevcut. Bu topluluğun bir parçası olmak şaşırtıcı ve size TruckersMP'nin verebileceği en iyi deneyimi elde etmemize yardımcı oluyorum.

@BAKERPK [PL] [ENG]

Merhaba, adım Marcin ve ben Polonya'lıyım. 26 yaşındayım. Yaklaşık 1,5 yıl önce bu topluluğa forum moderatörü olarak katıldım ve Topluluk Yöneticisine terfi ettim. Topluluğa yardım etmeyi ve Euro Truck Simulator 2'yi arkadaşlarımla birlikte oynamayı seviyorum. Şu an Birleşik Krallığı'nda(İngiltere) yaşıyorum. Hepinizi burada görmekten ve projemize destek olmanızdan dolayı çok mutluyum.

• Geliştirici

@J-M

Merhaba, Benim adım Jean-Mathieu ekibe katılmak için ilk web geliştiricisinden biriydim. İlk olarak bir oyun içi yönetici oldum ve Rootkiller, SCS Software tarafından işe alınacağını öğrenince, bana bir web geliştiricisine tanıtmak isteyip istemediğimi sordu. O zamandan beri web sitesinin ilk sürümünü yaptım ve şimdi şu anki web sitesine daha fazla özellik eklemeye çalışıyorum. TruckersMP dışında, hibeler toplayan ve parayı yardım kuruluşuna veya hibe talep eden insanlara sevk eden ve dağıtan bir şirket için Analyst Operasyonu olarak çalışıyorum. Şirketteki rolüm, hemen hemen tüm müşteri web sitelerinin kusursuz çalışmasına özen gösteriyorum. TruckersMP'ye ilk katıldığımda Bilgisayar Sistemleri Teknisyeni - Yazılım Mühendisliği'ndeydim. Bu dersleri kodlama derslerinde gerçekten iyi bir ortalamayla tamamladım. Bu üniversiteye katılmadan önce, bilgisayar teknisyeni okuyan bir Fransız üniversitesine gidiyordum. Bu kurslar çok sıkıcıydı, bu yüzden bu üniversiteyi seçtim. Bildiğiniz veya bilmediğiniz gibi, Ben Ontario'ya taşınıp İngilizce konuşmayı öğrenip ve halen orada çalışmayı devam ettiren Fransız bir Kanada'lıyım.

Not: Çeviride hata yapmışsam af ola!

Çeviri:

@HamitCanKilic / 24]

Edited by HamitCanKilic / 24]
  • Upvote 1

• 3 months later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.