Jump to content
Sign in to follow this  
elot360PL

Specjalny paragraf dla osób wyjątkowo negatywnych dla społeczności TMP

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Specjalny paragraf dla osób wyjątkowo negatywnych dla społeczności TMP

Opis Sugestii: Jak już historia naszej społeczności parę razy pokazała, zdarzają się owcę tak czarne że wymagają wręcz natychmiastowej eksterminacji. Brzmi strasznie? Zdarzają się osoby które czego by o nich nie mówić są po prostu złe. Sieją zamęt, płacz i zniszczenie, są bardzo negatywne dla naszej społeczności, liczba banów na ich [multi]kontach rośnie wprost proporcjonalnie do ilości postów na forum i dram wokół konkretnej osoby. 

Sugestia polega na tym by zaimplementować w regulaminie gry i regulaminie forum paragraf który umożliwi natychmiastowo bez zbędnej zwłoki odciąć takich osobników od serwerów, od forum, od internetu i w ogóle. Chodzi po prostu o to by nie czekać aż jakaś osoba zrobi siekę z kilka razy, jeśli administracja, ba, wszyscy stwierdzą i wszyscy będą to wiedzieli że ta osoba nie zasługuje na udzielanie się tutaj a jej zachowanie jest karygodne, czyny tej osoby są karygodne, to myślę że taki paragraf pozwoliłby panom u góry całkowicie legalnie natychmiastowo bez zwłoki bez ostrzeżenia taką osobę zablokować wszędzie gdzie się da.

Przykładowe Obrazki: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ile by to płaczu oszczędziło, postów na forum, tematów, gównoburz. Jeden paragraf i nagle świat stanie się piękniejszy.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwe, że nie wiem - mniejsza. A co do pomysłu, to faktycznie nie ma o tym wzmianki w regulaminie. Jest to tak oczywista sprawa, że z dopisaniem tego nie powinno być problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bedzie to przydatne a szczególności dla takich co robią jakieś burze na forum typu "Dostałem bana który jest niesłuszny". Popieram pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Slonick[PL] said:

A czytałeś regulamin? jest taki punkt

Jeśli jest to dlaczego historia pana roślinki ciągnęła się jak smród za wojskiem miesiącami dając mocno w kość osobom z administracji? 

 

I jeśli można to mógłbyś mi powiedzieć który to punkt skoro to znalazłeś? Proszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Serwery, modyfikacja i administratorzy są dostępne bezpłatnie dla wszystkich i każdy jest gościem na serwerach i jest przywilej, za który może zostać usunięty w dowolnym momencie. Żadna forma prześladowania lub wykroczenie wobec innych członków lub zespołu nie jest dozwolona. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Ci dostępu do serwerów w dowolnym czasie i według własnego uznania. "

 

A to że sprawa pana roślinki się ciągnęła to tylko i wyłącznie widzi mi się administracji ;) Może są masochistami i lubią :D

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Slonick[PL] said:

administracja tworzy regulamin i administracja go sobie interpretuje myślę że nie potrzeba im dodatkowych paragrafów w celu wywalania upierdliwych delikewntów

Ale zawsze jakieś propozycje mogą się przydać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Mikkell [PL/SE]

Dla mnie jako osoby z teamu uważam że taki paragraf dla co nie których graczy powinien być. Może nie którzy się z tym nie zgodzą ale daje to pomysł do przegadania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że ekipa TruckersMP dobrze radzi sobie z kultura i przestrzeganiem zasad zarówno na forum jak i w grze. Jeśli delikwent na forum publikuje treści obrażające innych czy w jakikolwiek inny sposób łamiące regulamin, jest niemal błyskawicznie wyłapywany i karany. Po otrzymaniu odpowiedniej ilości punktów ostrzeżeń jest albo czasowo albo dożywotnio blokowany na forum. 

I myślę że działa to poprawnie :)

Według mnie taki paragraf jest zbyteczny, ale pomysł dobry.

Pozdrawiam

Daniellus_PL

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...