Jump to content
Sign in to follow this  
elot360PL

Specjalny paragraf dla osób wyjątkowo negatywnych dla społeczności TMP

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Specjalny paragraf dla osób wyjątkowo negatywnych dla społeczności TMP

Opis Sugestii: Jak już historia naszej społeczności parę razy pokazała, zdarzają się owcę tak czarne że wymagają wręcz natychmiastowej eksterminacji. Brzmi strasznie? Zdarzają się osoby które czego by o nich nie mówić są po prostu złe. Sieją zamęt, płacz i zniszczenie, są bardzo negatywne dla naszej społeczności, liczba banów na ich [multi]kontach rośnie wprost proporcjonalnie do ilości postów na forum i dram wokół konkretnej osoby. 

Sugestia polega na tym by zaimplementować w regulaminie gry i regulaminie forum paragraf który umożliwi natychmiastowo bez zbędnej zwłoki odciąć takich osobników od serwerów, od forum, od internetu i w ogóle. Chodzi po prostu o to by nie czekać aż jakaś osoba zrobi siekę z kilka razy, jeśli administracja, ba, wszyscy stwierdzą i wszyscy będą to wiedzieli że ta osoba nie zasługuje na udzielanie się tutaj a jej zachowanie jest karygodne, czyny tej osoby są karygodne, to myślę że taki paragraf pozwoliłby panom u góry całkowicie legalnie natychmiastowo bez zwłoki bez ostrzeżenia taką osobę zablokować wszędzie gdzie się da.

Przykładowe Obrazki: Brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ile by to płaczu oszczędziło, postów na forum, tematów, gównoburz. Jeden paragraf i nagle świat stanie się piękniejszy.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domyślam się że się nie domyślasz kogo na przykład mam na myśli więc podpowiem ci że jeśli chodzi o osoby które mam na myśli to wierz mi że po nich widać natychmiast kiedy robią wokół siebie dym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bedzie to przydatne a szczególności dla takich co robią jakieś burze na forum typu "Dostałem bana który jest niesłuszny". Popieram pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Slonick[PL] said:

A czytałeś regulamin? jest taki punkt

Jeśli jest to dlaczego historia pana roślinki ciągnęła się jak smród za wojskiem miesiącami dając mocno w kość osobom z administracji? 

 

I jeśli można to mógłbyś mi powiedzieć który to punkt skoro to znalazłeś? Proszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Serwery, modyfikacja i administratorzy są dostępne bezpłatnie dla wszystkich i każdy jest gościem na serwerach i jest przywilej, za który może zostać usunięty w dowolnym momencie. Żadna forma prześladowania lub wykroczenie wobec innych członków lub zespołu nie jest dozwolona. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Ci dostępu do serwerów w dowolnym czasie i według własnego uznania. "

 

A to że sprawa pana roślinki się ciągnęła to tylko i wyłącznie widzi mi się administracji ;) Może są masochistami i lubią :D

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Slonick[PL] said:

administracja tworzy regulamin i administracja go sobie interpretuje myślę że nie potrzeba im dodatkowych paragrafów w celu wywalania upierdliwych delikewntów

Ale zawsze jakieś propozycje mogą się przydać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Mikkell [PL/SE]

Dla mnie jako osoby z teamu uważam że taki paragraf dla co nie których graczy powinien być. Może nie którzy się z tym nie zgodzą ale daje to pomysł do przegadania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że ekipa TruckersMP dobrze radzi sobie z kultura i przestrzeganiem zasad zarówno na forum jak i w grze. Jeśli delikwent na forum publikuje treści obrażające innych czy w jakikolwiek inny sposób łamiące regulamin, jest niemal błyskawicznie wyłapywany i karany. Po otrzymaniu odpowiedniej ilości punktów ostrzeżeń jest albo czasowo albo dożywotnio blokowany na forum. 

I myślę że działa to poprawnie :)

Według mnie taki paragraf jest zbyteczny, ale pomysł dobry.

Pozdrawiam

Daniellus_PL

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...